ROSSANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROSSANA

Producent: Rossana

Rossana RB: prawie sześćdziesiąt wspaniałych lat w wytrwałej pogoni za marzeniami. Niewiele marek jest tak kojarzonych z jakością projektowania w zbiorowej świadomości. Wśród nich jest Rossana, której wzlotem towarzyszy hasło „kuchnie serca”.

Historia Rossany jest wyjątkowa wśród producentów kuchni z najwyższej półki. Wiodące marki w branży zawsze zwracały uwagę na standardy projektowania, technologię i jakość. Jej siła nie ogranicza się tylko do odpowiadania na wymagania rynku, ale do podejmowania niezależnych badań i projektowania oraz do wyprzedzania swoich czasów.

W przeciwieństwie do mody, kuchnie Rossana są stworzone, aby trwać. Są projektowane i budowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, aby zadowolić wyrafinowanych klientów, którzy potrafią docenić jakość każdego projektu na zamówienie, rodzaj haute couture, który jest prêt-à-porter.

Badania materiałów

Rossana charakteryzuje się jej powołanie do badania stylistycznych i wysokiej jakości materiałów, które z biegiem lat doprowadziły do wyjątkowej i ekskluzywnej mieszanki innowacji przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska.

Kryteria Rossany dotyczące ręcznie robionych kuchni czerpią bezpośrednio z najlepszej włoskiej tradycji know-how. Te wieloletnie praktyki opierają się na pozyskiwaniu materiałów oraz kulturze historycznej i estetycznej, w której kompetencje wyróżniają każdy element i osiągają niezrównany wynik i wysoką wartość dodaną.

droga do wzmocnienia wyrazistości materiałów. Wymaga to również przewidywania potrzeb międzynarodowego rynku, który nieustannie ewoluuje, adaptuje i interpretuje nowe potrzeby mieszkaniowe w globalnym życiu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek