ROSCONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów

ROSCONI

Producent: Rosconi

rosconi, studio projektowe ze stali nierdzewnej, nie tylko produkuje produkty o eleganckim wzornictwie i wyjątkowym poziomie funkcjonalności, ale od 2012 roku prezentuje je w nowym firmowym designie, charakteryzującym się eleganckim wyglądem i wyrafinowanym systemem modułowym osadzonym w systemie SCHNEEWEISS AG

Specjalizująca się w produktach ze stali nierdzewnej firma Rosconi początkowo celowała w opracowywaniu rozwiązań w zakresie garderoby i od tego czasu stała się ekspertem w wytwarzaniu mebli i wyposażenia przestrzeni publicznych. Przedsiębiorstwo projektuje wyposażenie parków, recepcji przed budynkami, rozwiązania foyer i lobby, garderoby, pojemniki na odpady, pojemniki na rośliny, meble funkcjonalne, systemy ścianek działowych na targi i wnętrza, wyposażenie instytucji finansowych oraz akcesoria. W ten sposób rosconi zawsze bierze pod uwagę ogólną koncepcję architektoniczną.

Połączenie nowoczesnej technologii i wysokiej jakości wykonania daje produkty o doskonałej precyzji. Dzięki tej filozofii rosconi odnosi sukcesy zarówno w produkcji seryjnej reprodukcji, jak i tworzeniu unikalnych, niepowtarzalnych przedmiotów. W głównej fabryce, kreatywnej potęgi o charakterze studia projektowego, stawiamy na indywidualność, a wraz z nią perfekcyjną realizację specyfikacji klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek