ROOFINGREEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROOFINGREEN

Producent: Roofingreen

Roofingreen to firma specjalizująca się w produkcji modułowych systemów do izolacji i powlekania zewnętrznych powierzchni wentylowanych. Założona z inicjatywy grupy piemonckich profesjonalistów zajmujących się projektowaniem, architekturą i budownictwem, firma realizuje ambitny projekt, którego celem jest połączenie piękna z efektywnością energetyczną. Główną działalnością Roofingreen jest poszukiwanie oryginalnych rozwiązań i nowych materiałów do realizacji zrównoważonych prac budowlanych, charakteryzujących się w szczególności kreatywnym wykorzystaniem trawy syntetycznej. Elementem prawdziwej innowacji zakładu Roofingreen jest modułowa zielona podłoga, przeznaczona do środowisk zewnętrznych, która pozwala pokryć każdy rodzaj wentylowanej powierzchni. Zasady techniczne przyjęte przez markę Turyn opierają się na idei projektowania pokryć przyjaznych dla środowiska i dostosowanych do różnych potrzeb budowlanych i wyposażenia. Produkcja Roofingreen obejmuje każdy obszar sektora okładzin pod względem oszczędności energii: zielone dachy, izolujące trawy syntetyczne do płaskich i pionowych zielonych ścian oraz wszelkiego rodzaju powierzchnie wentylowane.

Pokrycia z trawy syntetycznej: zielone pokrycia RoofingreenRoofingreen oferuje szeroką gamę zielonych dachy, wiszące ogrody i najnowocześniejsze technologie pionowej pielęgnacji zieleni mające na celu poprawę efektywności energetycznej. Elementy dźwiękochłonne, izolujące i odwadniające są przeznaczone do stosowania w różnych obszarach, od zrównoważonej przebudowy po renowację, ale także w nowych budynkach, małej architekturze i instalacjach tymczasowych. Pokrycia ogrodowe, wentylowane ściany z trawy syntetycznej, podłogi i wykładziny charakteryzują się niezwykłą wszechstronnością, która zapewnia swobodę tworzenia. Zielone moduły, które można łatwo umieścić w dowolnym miejscu i łatwo się pozbyć, to opatentowany, innowacyjny i elastyczny produkt, który wprowadza nowy sposób myślenia o okładzinach zewnętrznych i samej koncepcji przestrzeni. Szacunek dla środowiska, który przekłada się na oszczędność energii i wykorzystanie materiałów nadających się do recyklingu, to wartość, która ożywia każdą realizację Roofingreen. Technologia modułowa zastosowana przy produkcji takich produktów jak Roofingreen Step i Roofingreen Nature Drain oferuje projektantom wszechstronność zastosowania w każdym kontekście. Dachy Roofingreen zapewniają również doskonałe pochłanianie dźwięku, zgodnie z filozofią firmy, której głównym celem jest tworzenie przestrzeni zaprojektowanych z myślą o życiu i komforcie.

Zielone powłoki pod hasłem zrównoważonego rozwoju środowiska Zrównoważenie środowiskowe jest podstawą każdego działania podejmowanego przez Roofingreen, począwszy od produkcja. Punktem wyjścia, oprócz wysokich parametrów technicznych produktów, które będą izolować powierzchnie zewnętrzne, jest zerowa ścieka i wykorzystanie przyjaznych dla środowiska maszyn i surowców. Bardzo wysoka izolacyjność posadzki pozwala bowiem na drastyczne ograniczenie zużycia grzejników i klimatyzatorów, co daje oszczędność, która wyraża się zarówno w ochronie środowiska, jak i obniżeniu kosztów klimatyzacji. Roofingreen zajmuje się różnymi rodzajami rynku: w sektorze mieszkaniowym opracowuje projekty i efektywne rozwiązania dla domów jednorodzinnych i kompleksów mieszkaniowych, takich jak budynki i kondominia, a także przebudowy dachów i tarasów. W sektorze budownictwa przemysłowego firma interweniuje w prace izolacyjne i poprawiające efektywność energetyczną, natomiast w sektorze kontraktowym kieruje się głównie do sektora hotelarskiego i hotelarskiego, nie zaniedbując obiektów użyteczności publicznej. Roofingreen rozszerzył również swoją ofertę o instalacje tymczasowe, takie jak oprawy na targi i inne imprezy, a także oferuje interwencje mające na celu poprawę estetyki i wpływu na krajobraz magazynów i innego typu obiektów produkcyjnych. Wszystkie instalacje Roofingreen charakteryzują się również możliwością modyfikacji pierwotnego projektu, nawet po jego zakończeniu, dzięki zastosowanej technologii modułowej.

Trawa syntetyczna: znak firmowy Roofingreen Propozycje firmy Roofingreen są projektowane z myślą o zieleni i znajdują odzwierciedlenie w szerokiej gamie produktów outdoorowych . Podłogi zewnętrzne z trawy syntetycznej stanowią podstawową działalność firmy i oferują szereg rozwiązań dostosowanych do wszelkich potrzeb: modułowe podłogi odwadniające, podniesione moduły odpowiednie do obszarów o dowolnej wielkości i syntetyczne trawniki są zaprojektowane tak, aby harmonizować wymagania funkcjonalne z wyrafinowaną estetyką, nowoczesnym stylem i możliwością dostosowania do dowolnego środowiska. Powierzchnie z trawy syntetycznej Roofingreen są łatwe do układania, bezobsługowe i nie zużywają wody do nawadniania. Moduł z trawy syntetycznej Nature posiada podstawę nośną o regulowanej wysokości od 40 do 200 mm, idealną do tworzenia wnęki nadającej się do izolacji termicznej. Moduły Nature Led integrują oświetlenie z energooszczędnymi reflektorami LED, podczas gdy moduł Step jest wyposażony w centralną powierzchnię o różnych kształtach geometrycznych i wykonaną z mieszanki grysu i drenującej żywicy, tworząc przejezdne ścieżki.

Roofingreen również rozwija seria akcesoriów do ogrodnictwa aż do prawdziwych ogrodów wertykalnych do izolacji termicznej ścian zewnętrznych. Zastosowanie syntetycznej trawy i polietylenu ma na celu połączenie potrzeb wzornictwa, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju ekologicznego, które definiują tożsamość marki.

Sklep Roofingreen on-line na Maximus Design Podłogi z trawy syntetycznej Roofingreen można kupić w sklepie Maximus Design : wpisz metry kwadratowe, które chcesz pokryć, a jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym personelem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek