ROMEO DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ROMEO DESIGN

Producent: Romeo Design

Marka rzemieślnicza Romeo Design narodziła się w 2014 roku, kiedy Ignazio i Lucia, wzmocnieni trzydziestoletnim doświadczeniem zdobytym dotychczas przez zaangażowanie w dziedzinie sitodruku i reklamy oraz stymulowani fundamentalnym wkładem ich syna Filippo, postanawiają otworzyć się na świat designu.

Od początku wybór polegał na nadaniu projektowi silnej konotacji artystycznej poprzez zaprojektowanie i wykonanie akcesoriów meblarskich inspirowanych początkowo dziełami sztuki Ignazio Romeo. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sitodruku, ukierunkowanego również na produkcję druków artystycznych, sprzyjało poznaniu wielu artystów, z którymi „Romeo Design” obiecuje współpracę zapraszając ich do wniesienia wkładu w przyszłe projekty.

Sztuka i dizajn Zanieczyszczenia między sztuką a dizajnem z pewnością nie są zjawiskiem nowym, ale ten rodzaj eksperymentów, w mniej lub bardziej niedawnej przeszłości, był udziałem głównie wielkich nazwisk w sztuce i równie ważnych producentów. Zaledwie kilka lat temu narodziły się małe studia projektowe, wyposażone również w laboratorium, w którym można fizycznie eksperymentować z pomysłami, osobiście tworząc prototypy. W tych „warsztatach pomysłów” kształtują się kreacje spontaniczne, oderwane od mód i konwencji, niezależnie od procesów produkcyjnych, raczej nastawione na tworzenie dzieł unikatowych lub krótkich serii. Tę drogę wybrała również firma „Romeo Design”, która w swoim laboratorium w Gorizii, małym przygranicznym miasteczku, w którym zanieczyszczenia objawiają się w różnych formach, ożywia swoje dzieła. produktów, korzysta z sieci zaufanych rzemieślników, z którymi dzięki skonsolidowanej firmie rodzinnej nawiązał współpracę. Ta kierownicza praca, którą możemy nazwać „przyporządkowaniem części”, jest ustalana w fazie projektowania, kiedy produkty są projektowane, podczas gdy montaż, określony rodzaj obróbki i wszystkie wykończenia są realizowane w Państwa laboratorium. Studium opakowania i prezentacja dla publiczności są również projektowane przez grafika, dla którego podstawowym zadaniem jest nie tylko przedstawienie „formy”, ale także próba przekazania „historii” kryjącej się za każdym przedmiotem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek