ROCKOLORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROCKOLORS

Producent: Rockolors

Marka wynika z doświadczenia ujednoliconej rzeczywistości w głębi regionu Marche i Umbria: Gruppo Casavecchia, która od ponad 50 lat działa w branży wydobycia kamienia, produkcji i sprzedaży materiałów budowlanych, prac budowlanych i urbanizacyjnych. Grupa powstała jako firma rodzinna na przełomie lat 60. i jest zarządzana przez trzecią generację rodziny Casavecchia. Przez lata nieustannie ewoluowała pod względem dostaw i jakości, osiągając znaczące uznanie.

To praktyczne doświadczenie i głębokie przywiązanie do jego początków skłoniły firmę do inwestowania w ewolucję produktu, poszukując odpowiedniego rozwiązania dostosowujące się do nowych potrzeb rynku. Z innowacyjnego pomysłu, dzięki współpracy z najlepszymi europejskimi chemikami, w ciągu kilku lat uruchomiono system kolorowania, który pozwala na trwałe barwienie naturalnych żwirów i kamyczków, uzyskując trwały produkt o niezrównanym efekcie estetycznym.

W maju 2017 r. Rockolors został wprowadzony na rynek jako ekskluzywna marka certyfikowanych kamieni kolorowych, pierwsza tego rodzaju na świecie pod względem chromatyczności i wszechstronności zastosowania: szeroka gama kolorowych kruszyw, żwirów i kamyków, szczycąca się prestiżowymi międzynarodowymi certyfikatami do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Kolorowe kamienie Rockolors są niezwykle wszechstronne i nadają się do nieograniczonych rozwiązań dekoracyjnych, dzięki różnym technikom układania, które można zastosować. Luźne kolorowe kamyki do projektowania ogrodów i miast, żwir wiązany żywicą lub płukany do zewnętrznych podłóg i okładzin ściennych, kolorowe mozaiki kamienne do arcydzieł plenerowych lub aranżacji wnętrz, gabiony architektoniczne… Wystarczy wspomnieć o niektórych procesach i końcowych zastosowaniach proponowanych przez Marka.

KolekcjeKolekcja obejmuje żwiry i otoczaki o różnej wielkości, w dwóch odrębnych asortymentach w zależności od rodzaju koloru:

- ROCKOLORS ORIGINAL to ekskluzywna kolekcja kolorowych kruszyw, która dała początek marce, oferująca indywidualny dobór chromatyczny w oparciu o paletę kolorów RAL.

- ROCKOLORS NATURAL to szeroki asortyment żwirów i otoczaków w naturalnych kolorach, pochodzących z najlepszych kamieniołomów na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek