ROBERTO CROLLA RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów

ROBERTO CROLLA RUBINETTERIE

Producent: Roberto Crolla Rubinetterie

Firma Roberto Crolla Rubinetterie została założona w 1964 roku w Alzo di Pella, nad jeziorem Orta, która jest częścią historycznej dzielnicy przemysłowej włoskiej produkcji kranów. Od samego początku założyciel Roberto Crolla rozwinął ogromną wiedzę na temat swoich produktów, dzięki czemu udało mu się zdobyć wszystkie umiejętności, aby zacząć oferować na rynku produkty lepszej jakości, stosując przemysłowe podejście do swojej działalności. Proces przemysłowy został zoptymalizowany dzięki rozwojowi innowacyjnej obróbki od czasu powstania pierwszych linii gwintowników i wykorzystaniu wysokiej jakości mosiądzu. Wraz z doświadczeniem zdobytym przez lata, udało nam się zmniejszyć ilość odpadów i uzyskać lepszą jakość kranów w konkurencyjnych cenach. Mówiąc o ochronie środowiska, I Crolla Rubinetterie odnowiła się przez lata, produkując rozwiązania oszczędzające wodę i energię. Obecnie I Crolla dostarcza krany zarówno klientom krajowym, jak i międzynarodowym, z UE i spoza UE.

I Crolla Rubinetterie: jakość Made in ItalyDzięki głębokiej wiedzy na temat produkcji kranów, I Crolla Rubinetterie szybko stała się punktem odniesienia dla produkcji i dystrybucji wysokiej jakości kranów, a obecnie baterie i baterie z linii „I Crolla” są projektowane, a następnie produkowane w jej fabryce o powierzchni 5000 mkw. I Crolla Rubinetterie jest również właścicielem „Teckna Srl”, tokarni, która może liczyć na 11 tokarek sterowanych numerycznie. Właśnie tutaj, w tej fabryce, proces produkcyjny rozpoczyna się od przekształcenia mosiężnego pręta i wykonania elementów kranów i baterii I Crolla. Zaopatrujemy wielu najważniejszych producentów kuchni we Włoszech i za granicą. Oferujemy szeroką gamę produktów w oparciu o różne życzenia naszych klientów, którzy proszą nas o dostosowanie naszych produktów lub nawet zaprojektowanie zupełnie nowego produktu w celu zaspokojenia ich zapotrzebowania rynkowego. Coraz częściej nasi klienci potrzebują produktu OEM, dlatego cenę docelową ustalamy wspólnie we współpracy 360° pomiędzy dostawcą a klientem. łazienka i kuchnia, pozostając zawsze wierna swoim podstawowym wartościom: wyrafinowaniu, wyczuciu smaku i harmonii. Koncepcja łazienki w ciągu ostatnich kilku lat zmieniła się z prostej funkcjonalnej przestrzeni w miejsce dobrego samopoczucia. Każdy szczegół jest ważny, a baterie łazienkowe są kluczowym elementem, który dodaje jej poczucia stylu. Nasza szeroka gama produktów odzwierciedla aktualne trendy dzięki 19 różnym liniom. W ciągu ostatnich kilku lat koncepcja kuchni ewoluowała w kierunku różnorodnych funkcji, linii i estetyki. W dzisiejszych czasach ludzie mają pełną wiedzę o tych aspektach. Dlatego musimy im zaoferować naszą najbardziej aktualną i szeroką gamę produktów, aby zaspokoić specyficzne wymagania rynku w ciągłej ewolucji. I Crolla oferuje swoim klientom również program prysznicowy, składający się z wielu różnych komponentów, aby zaspokoić każdy inny projekt, od najbardziej złożonego do podstawowego. Atmosfera prysznicowa oferowana przez I Crolla creative, dzięki różnorodnym rozwiązaniom funkcjonalnym oraz nowoczesnemu i przyciągającemu wzrok wzornictwu, oferuje naszym klientom chwile całkowitego relaksu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek