RIUNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

RIUNI

Producent: Riuni

Riuni to startup specjalizujący się w produkcji stojaków na parasole z zamkiem na klucz, na które jest właścicielem patentu.

Oto historia o tym, jak z kradzieży parasola stał się startupem.

W 2015 roku zmęczony Federico Morello kolejny skradziony parasol, postanowił zaplanować stojak na parasole, o stylowym wyglądzie, który jest w stanie zapobiec kradzieży innych osób.

Po przetestowaniu 156 rozwiązań, w styczniu 2017 r. powstaje Riuni.

Produkt został stworzony, aby na nowo odkryć doświadczenie zakupowe. Są one konfigurowalne i mają na celu uczynienie Twojej firmy wyjątkowym.

Riuni projektuje, produkuje i sprzedaje

jest w stanie zaproponować rozwiązania szyte na miarę.

Cały łańcuch produkcyjny jest wykonany we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek