RITZWELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

RITZWELL

Producent: Ritzwell

Ritzwell to japoński producent mebli tapicerowanych. Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Fukuoce (na północnym wybrzeżu Kiusiu)

posiada trzy salony w Tokio, Osace i Fukuoce oraz ogólnoświatową sieć dystrybucji. Jego włoskie centrum znajduje się w Mediolanie.

Ritzwell: słowo kluczowe

Doskonałość i harmonijne piękno japońskiego designu. Wyraz rzemieślniczego rzemiosła. Ritzwell od 1992 roku kojarzony jest z najwyższej jakości materiałami, najwyższym poziomem rzemiosła i badań.

Filozofia projektowania

Meble ze wspomnieniami. - Projekty Ritzwell opierają się na organicznym modernizmie, który łączy wyważoną, prostą formę z całym pięknem i wdziękiem materiałów. Każdy element przechodzi cykl oceny i przeprojektowania, badając zarówno użyteczność, jak i estetykę, i wyłania się pozbawiony obcych elementów, pozostawiając jedynie fascynację meblami Ritzwell, które z czasem stają się piękniejsze. Im częściej go używasz, tym bardziej kształt oparcia, gładkość skóry, nawet zmarszczki, pamiętaj o swoim ciele i uformuj się w nim, zmieniając się z biegiem lat, by się coraz bardziej zbliżać.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek