RIDEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

RIDEA

Producent: Ridea

Ridea jest marką Grupy FECS, włoskiego holdingu przemysłowego, który reprezentuje zintegrowaną gamę bardzo istotnych działań w dziedzinie odzyskiwania i recyklingu metali oraz wyróżnia się wyjątkową zdolnością do wytwarzania produktów aluminiowych o najwyższej jakości technicznej poprzez bezpośrednią przetwarzanie złomu odzyskanego, przetworzonego i ponownie przetworzonego

Grupa przemysłowa kierowana przez przedsiębiorcę Olivo Foglieniego łączy zintegrowaną gamę bardzo istotnych działań w sektorze odzyskiwania i recyklingu surowców metalowych. Jest to jedyna firma, która jest w stanie uzyskać najwyższej jakości technicznie produkty aluminiowe z bezpośredniego przetwarzania odzyskanych i odpowiednio przetworzonych złomu metali.

W czasach, gdy jesteśmy wezwani do dbałości o środowisko i rozwijania umiejętności ratowania i recykling, grupa przekształciła to społeczne zobowiązanie w swoją filozofię i wyjątkową okazję biznesową.

Ridea wraz z innymi markami Radiatori 2000 i Linea Architettura uzupełniają ofertę grupy dla przemysłu komercyjnego w zakresie grzejników tradycyjnych i designerskich.

Szeroka gama grzejników wchodzących w skład kolekcji Ridea jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku krajowego i międzynarodowego na grzejniki wysokiej jakości, o wyrafinowanym i funkcjonalnym designie, produkty inspirowane ekologiczną kulturą przemysłową i przeznaczone dla klientów dbających o energooszczędność i zrównoważony rozwój środowiska . Kolekcja ta oferuje bardzo zróżnicowany wybór grzejników rurowych, wielokolumnowych, odlewanych, a także grzejników łazienkowych i idealnie nadaje się do zastosowania w każdym rodzaju lokalu mieszkalnego. Jest szczególnie wszechstronna pod względem wielkości i opcji wykończenia, a ze względu na swoje unikalne cechy ucieleśnia czystą tradycję produktów „Made-in-Italy”, gdzie wyrafinowane wzornictwo idzie w parze z innowacyjnymi i opatentowanymi rozwiązaniami technicznymiRidea opiera się na współpracy najważniejszych włoskich ośrodków badań technicznych i technologicznych (w tym Departamentu Energetyki Politechniki w Mediolanie, który poświadcza wydajność grzewczą produktów) oraz wsparciu największych włoskich firm projektowych i architektonicznych.

Wszystkie grzejniki opisane w tym katalogu mają niewielki wpływ na środowisko, ponieważ są wykonane z metalu pochodzącego z recyklingu, który w 100% nadaje się do recyklingu i może być poddawany recyklingowi w nieskończoność i są wykończone ekologiczną farbą.

Ridea to nowa koncepcja ogrzewania, charakteryzujący się harmonijnym połączeniem estetyki, technologii, trwałości i funkcjonalności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek