RICCHETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RICCHETTI

Producent: Ricchetti

Ricchetti jest częścią Cerdisa Ricchetti Group, holdingu przemysłowego, który zajmuje się produkcją i sprzedażą powierzchni ceramicznych, aby sprostać różnorodnym wymaganiom w sektorach architektury, projektowania wnętrz i budownictwa. Oferuje produkty na podłogi i ściany, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Plan rozwoju przemysłowego ma na celu wzmocnienie tożsamości grupy poprzez proces specjalizacji marki, ze strategicznym celem rozwoju kompletnych i konkurencyjnych produktów. Zrównoważony rozwój ekologiczny, wzornictwo i wydajność to podstawowe cechy produktów Grupy Cerdisa Ricchetti, które spełniają najwyższe standardy produkcyjne i estetyczne na wszystkich etapach ich rozwoju, od koncepcji po produkcję i dystrybucję, w celu utrzymania wiodącej pozycji na rynkach międzynarodowych. Grupa Cerdisa Ricchetti nieustannie inwestuje w najnowsze technologie, aby zagwarantować wysoką jakość oferty, która jest zgodna z najlepszą tradycją włoskiej ceramiki na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek