RICCARDO RIVOLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

RICCARDO RIVOLI

Producent: Riccardo Rivoli

Historia Riccardo Rivoli to włoska historia sukcesu, rozdział we włoskim wzornictwie przemysłowym, który rozpoczął się pod koniec XX wieku i obecnie jest w toku. Piękno, funkcjonalność i szlachetne materiały są podstawą stale rozwijającego się procesu stylistycznego

takiego, który nadaje kształt kolekcjom wyposażenia i akcesoriów zaprojektowanych i wyprodukowanych tak, aby były funkcjonalne, wyglądały atrakcyjnie i służyły przez długi czas, jednocześnie łącząc się z rozwiniętą kulturą projektowania, gdzie zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę.

Zaspokajanie potrzeb, przyjmowanie nowych trendów i przewidywanie pragnień, odkrywając każdego dnia inspiracje, które sprawiają, że każdy naprawdę wspaniały projekt jest wyjątkowy. Wszystko to robi Riccardo Rivoli. Robi to na swój własny, niepowtarzalny sposób, z Włoch, ale z globalną perspektywą. To jest jego misja, a co ważniejsze jego pasja, która pielęgnuje kreatywność, prowadząca ręka, która wytycza drogę do kształtowania projektów, które są tworzone po to, aby były opracowywane i przekształcane w doskonałe produkty.

Riccardo Rivoli to idee, firma i marka. Ta wyjątkowa w swojej branży firma komunikuje się uniwersalnym językiem doświadczeń i inicjatyw, łącząc pasję z badaniami, rzemieślniczym know-how i efektywnym podejściem przemysłowym. To prawdziwa wartość „Made in Italy”, w której wgląd stosuje się do wysokiej jakości życia, spuścizny wielowiekowej kultury piękna, która z powodzeniem połączyła się z funkcjonalnością tylko w najbardziej wymagających współczesnych kontekstach. To idee przekształcone w atrakcyjny, inteligentny przedmiot, który koncentruje się na komforcie.

podejście Riccardo Rivoli do wyposażenia, oparte na swobodnej ekspresji twórczej, formalnej elegancji i drobiazgowych szczegółach, ściśle nawiązuje do międzynarodowego wystroju wnętrz. To główne cechy oferty, która nie ogranicza się do katalogowych kreacji, ale zawiera również rozwiązania szyte na miarę, oparte na precyzyjnych i konkretnych potrzebach. Kluczowymi słowami są współpraca, dialog i dzielenie się, które wyznaczają wytyczne projektu, który szanuje potrzeby wszystkich profesjonalistów zaangażowanych w proces, od koncepcji po produkcję.

Dostosowywanie i adaptowanie pomysłów nie tylko do konkretnych potrzeb, ale także dla zaspokojenia szczególnych gustów i pragnienia wyjątkowości. Riccardo Rivoli robi to, udowadniając, że jest wszechstronnym wynalazcą, nawet bardziej niż projektantem i marką, ponieważ jest w pełni świadomy wymagań swoich klientów. Nie porzucając fundamentalnych zasad swojej filozofii projektowania, z radością stawia czoła nowym formalnym i funkcjonalnym wyzwaniom, które prowadzą do innowacyjnych kreatywnych i konstruktywnych pomysłów.

Riccardo Rivoli wyróżnia się umiejętnością spełniania oczekiwań, które wykraczają poza wszelkie normalne kryteria. Dotyczy to każdego aspektu jego pracy, począwszy od jakości, która dotyczy wszystkich etapów łańcucha dostaw, od projektu po prototypowanie, od inżynierii produktu po produkcję, zgodnie z procesem, który łączy najlepsze rzemiosło i wiedzę specjalistyczną najbardziej wyrafinowana firma. Wszystko to odbywa się ze świadomością, że w dzisiejszych czasach jakość nie może i nie może lekceważyć etyki, zapewniając w ten sposób materiały i procesy produkcyjne o najmniejszym wpływie na środowisko.

Oficjalnie założona w 2014 r. Włoska Dystrykt Katedralny Rynków Międzynarodowych to sieć biznesowa złożona spółek: Cizeta Group, Palma, Piaval i Riccardo Rivoli. Weszli na rynki międzynarodowe, mając na celu przede wszystkim podejście do swoich klientów jako grupa firm, które mogą pracować z najszerszą gamą stylów i produktów. Jakość jest gwarantowana przez ich projektowanie i procesy produkcyjne, które są w całości w stylu Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek