RGM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RGM

Producent: RGM

RGM wyposaża zewnętrzne przestrzenie domów, barów i restauracji oraz przestrzenie wielofunkcyjne w styl i wygodę, zapewniając cień lub światło zgodnie z najnowszymi trendami projektowymi.

Firma łączy umiejętności techniczne i produkcyjne z umiejętnościami estetycznymi i projektowymi Architektury i Dział projektowy, który od pierwszych lat działalności został zintegrowany z zespołem i który stale się rozwija dzięki woli Giuseppe i Mario Rosa, młodych przedsiębiorców z solidnym doświadczeniem w branży, którzy zawsze stawiali na innowacyjność, oryginalność i produkt personalizacja.

RGM Italia kontroluje cały łańcuch dostaw, od wytopu aluminium po testy gotowego produktu, poprzez formowanie tworzyw sztucznych, malowanie, montaż pergoli i pakowanie, aby zaoferować najwyższą jakość i projekt Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek