REYNAERS ALUMINIUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


REYNAERS ALUMINIUM

Producent: Reynaers Aluminium

Firma Reynaers Aluminium została założona w Belgii w 1965 roku i produkuje profile do aluminiowych drzwi, okien, ciągłych fasad, werand i systemów osłon przeciwsłonecznych. Administratorzy, którzy z czasem zastąpili założyciela Jana Reynaersa, postawili sobie za główny cel oferowanie odbiorcom końcowym drzwi, okuć i profili aluminiowych zgodnych z obowiązującym prawem. Katalog Reynaers zawiera szeroką gamę standardowych produktów, a także rozwiązania szyte na miarę, skierowane do indywidualnych klientów lub projektów. Centrum Technologiczne Reynaers z siedzibą w Duffel w Belgii prowadzi wszystkie działania związane z badaniami, rozwojem i testowaniem. Po uruchomieniu produkcji zawsze gwarantowane jest szerokie wsparcie techniczne z dopasowanymi usługami pomocy dla instalatorów okien, projektantów i architektów na całym świecie.

Reynaers Aluminium: przesuwne szklane okna, drzwi i ciągłe fasady. Architektura w tworzeniu dialogu między wnętrzem a otoczeniem i uznaniu naturalnego światła za kluczowy element w projektowaniu przestrzeni wewnętrznych, Reynaers opracował system Hi-Finity, system dużych szklanych okien przesuwnych, które łączą estetykę i funkcjonalność. Szklana powierzchnia rozciąga się na całej długości, od podłogi do sufitu, bez profili i wykończeń. System ten obejmuje „Pocket Solution”, z możliwością zniknięcia drzwi w ścianach, co zapewnia nienaruszony efekt pomiędzy przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną.

Systemy drzwi i okien Reynaers zapewniają dużą elastyczność, design, komfort i doskonałe parametry jeśli chodzi o szczelność i izolację, niektóre modele są szczególnie odporne na najbardziej ekstremalne warunki pogodowe, a tym samym spełniają standardy Passive House i Minergie. Oprócz zagwarantowania doskonałych właściwości izolacyjnych niektóre modele okien wyposażone są w systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe. W ofercie znajdują się również modele wyposażone w drzwi przesuwne, podnoszono-przesuwne i harmonijkowe otwieranie okien z systemem ręcznym lub automatycznym, dostępne również w wersji zlicowanej oraz Slim Line o cieńszym profilu. Inne systemy to szklane drzwi i markizy do werand i ogrodów zimowych, również oferowane w różnych wariantach estetycznych. Reynaers produkuje również systemy do fasad ciągłych, które zapewniają większą swobodę projektowania i zapewniają wysoką wydajność pod względem wytrzymałości (profile mogą podtrzymywać panele szklane o wadze do 70 kg) oraz izolacji w wersji High Insulation z użyciem szkła trójwarstwowego o łącznej grubości 62mm. Moskitiery, balustrady, ekrany słoneczne uzupełniają katalog firmy Reynaers, oczywiście wraz z szerokim wyborem klamek, których wykończenia i kolory można dostosować.

Profile aluminiowe do drzwi i okien oraz okuć firmy Reynaers szereg zalet. Przede wszystkim jego wyjątkowa odporność i możliwość nieskończonego recyklingu. Jego wytrzymałość konstrukcyjna, która dotyczy również mniejszych elementów, sprawia, że materiał ten doskonale nadaje się do produkcji profili o minimalistycznym designie, smukłych, ale niezwykle mocnych, dzięki czemu pozostawia więcej miejsca na taflę szkła, czego coraz częściej wymagają współczesne projekty architektoniczne. Niektóre modele mogą osiągnąć nawet 3 metry. Łącząc ze sobą więcej modułów można tworzyć ściany osłonowe lub małe ciągłe fasady. Ze względu na swoją wszechstronność aluminium dostosowuje się do każdego kontekstu, zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Seria SlimLine 38 jest tego przykładem, w swoim wiernym odwzorowaniu linii starego okucia ze stali nierdzewnej, które doskonale komponuje się z nowoczesnymi loftami o postindustrialnym wyglądzie.

Wybierając Reynaers Aluminium masz dostęp do stale aktualizowanego katalogu okien i okuć do produktów dopracowanych w najmniejszym szczególe, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającej klienteli. Jest to również możliwe dzięki możliwości dostosowania wykończeń i kolorów, aby jak najlepiej dostosować efekt końcowy do kontekstu przeznaczenia dzięki satynowym, nieprzezroczystym, eleganckim wykończeniom drewnopodobnym i wielu innym.

Wzornictwo profili aluminiowych by Reynaers została zaprojektowana z myślą o integracji drzwi i okien z różnymi sytuacjami, w tym z prestiżowymi projektami architektonicznymi. Rzeczywiście firma Reynaers może pochwalić się kilkoma cennymi referencjami, które wybrały jej systemy. Systemy aluminiowe firmy Reynaers spełniają 360° wymagania techniczne oraz normy produktowe obowiązujące w kraju odniesienia. Zasady dotyczące wykonania i konserwacji produktu ustalają przedłużenie gwarancji do 10 lat, natomiast na części ulegające zużyciu utrzymuje się do 5 lat.

Reynaers zajmuje się również renowacją i rozróżnia pomiędzy ciężkimi a ciężkimi lekka renowacja, pierwsza oznacza całkowite usunięcie istniejących konstrukcji i profili w celu wykonania ich na nowo

druga oznacza, że znaczna część istniejącej konstrukcji zostanie poddana generalnemu remontowi pod względem estetycznym i funkcjonalnym widzenia. Profile jak i zastosowany sprzymierzeniec odzwierciedlają najwyższe parametry jakościowe i świetnie wpasowują się w nieskończoną różnorodność kontekstów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek