REXITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 132 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 132 elementów

REXITE

Producent: Rexite

Od czterdziestu lat Rexite działa w branży mebli i akcesoriów.

Poza klasycznymi meblami i akcesoriami biurowymi w jej kolekcjach znajdują się krzesła i hokery, stoły i biurka, regały, wieszaki na ubrania, zegary ścienne i wiele innych.Początkowo głównym celem było stworzenie mebli i akcesoriów biurowych, które nie były zgodne z ustalonymi schematami.

Dzięki swojej kreatywnej oryginalności, szczególnej dbałości o jakość materiałów i ich funkcjonalność, obiekty Rexite szybko przykuły uwagę opinii publicznej iw ciągu zaledwie kilku lat mała, dynamiczna firma stała się liderem w swoim sektorze.

Dzięki światowemu docenieniu swoich produktów, Rexite zaczął następnie rozszerzać swoją innowacyjną żywotność i swoje zasoby technologiczne również na wyposażenie publiczne przestrzenie i domy prywatne. Obecnie eksport Rexite stanowi ponad 70% całej produkcji.

Pierwotne dążenie firmy do zachęcania do nieoczekiwanych i ironicznych aspektów bez ignorowania funkcjonalności, badań nad materiałami i poszanowaniem środowiska nadal odzwierciedla filozofię firmy, co można podsumować jednym słowem: tworzyć przedmioty proste, ale nie banalne, oryginalne, ale nie dziwaczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek