REVIGRÉS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


REVIGRÉS

Producent: Revigrés

Revigrés jest znany w świecie ceramiki, specjalizując się w produkcji ceramicznych podłóg i płytek ceramicznych.

Założony w 1977 roku przez grupę biznesmenów, przez pierwsze 30 lat Revigrés polegał na przewodnictwie i motywacji swojego założyciela: Adolfo Roque (1934) -2008). Obecny Zarząd to Paula Roque, Paula Cardoso i Carlos Roque.

Projektowanie, innowacyjność, jakość i obsługa w połączeniu z silną polityką środowiskową to kierunki, którymi kierujemy się we wszystkich realizowanych przez nas projektach. Jesteśmy mocno zaangażowani w badania, ekoinnowacje i tworzenie wielofunkcyjnych, energooszczędnych produktów, starając się odgrywać aktywną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości.

Jej zaangażowanie zostało docenione poprzez przyznanie różnych nagród z następujące zasługujące na szczególne wyróżnienie:

• Design Europe Management Award – Revigrés jest jedyną firmą z branży ceramicznej na poziomie europejskim, która została wyróżniona wyróżnieniem

• Firma wyróżniona przez Best Practices in Research and Innovation Project w partnerstwo z Aveiro University w European Enterprise Awards

• Efficient Company w Energy Efficiency Awards

• Nagroda „Alfa de Oro” w Hiszpanii – jako jedyna zagraniczna firma, która otrzymała to wyróżnienie od Hiszpańskiego Towarzystwa Ceramiki i Szkła

Rozpoznawalne w całym kraju i na świecie, Revigrés można znaleźć na różnych kontynentach z licznymi emblematycznymi projektami, takimi jak lotniska (Moskwa, Polska i Hiszpania), dworce kolejowe (Holandia , Anglii i Hiszpanii), sklepy, restauracje, centra handlowe, biura, hotele, a także stoiska ekskluzywnych marek (Fnac, TMN, McDonald's, Harrod's, Rolls Royce, Mercedes). Niedawno dostarczyliśmy produkty opracowane specjalnie dla bazyliki La Sagrada Familia w Barcelonie.

Revigrés posiada czterokrotnie certyfikację swoich zintegrowanych systemów zarządzania w zakresie następujących norm: Jakość

Środowisko

Odpowiedzialność społeczna

Badania

Rozwój i innowacje.

W 2011 roku Revigrés jako pierwsza i jedyna firma w branży ceramicznej uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Odpowiedzialnością Społeczną, zgodnie z NP 4469-1:2008.

W 1995 roku Revigrés jako pierwsza firma w branży ściennej i płytki podłogowe z certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością. Firma Revigré s została również certyfikowana przez System Zarządzania Środowiskowego zgodnie z normą NP EN ISO 14001:2004.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek