RESSTENDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

RESSTENDE

Producent: Resstende

Resstende to wiodąca włoska firma w branży rolet i markiz. Jest to jedyny producent specjalizujący się wyłącznie w roletach technicznych i jest ceniony przez znanych międzynarodowych projektantów i architektów.

Firma, dawniej "Prodotti Resstende", została założona w 1975 roku i początkowo zajmowała się komercjalizacją tkanin technicznych, akcesoriów mechanicznych i silników rurowych do rolet. Doświadczenie zdobyte w ciągu zaledwie kilku lat pozwoliło na zaprojektowanie i opracowanie pierwszej serii systemów rolet zaciemniających i zaciemniających w 1980 roku. Na przestrzeni lat połączenie badań, jakości i technologii przyczyniło się do stałego wzrostu firma, która obecnie oferuje gamę ponad 1000 produktów, które są sprzedawane w ponad 30 krajach na całym świecie.

Fabryka w Agrate Brianza spełnia wszystkie nowoczesne wymagania produkcyjne i prawne, które są niezbędne do zagwarantowania jakości jej produktów. RESTENDE była jedną z pierwszych firm w branży ochrony przeciwsłonecznej, która zastosowała oznakowanie bezpieczeństwa CE swoich produktów, a jej automatyczne rolety posiadają certyfikat CE od 1999 roku. Firma nadal inwestuje w nowe technologie i kupiła nową maszynę do laserowego cięcia tkanin w 2012 roku .

Ponadto w 2011 roku firma RESTENDE poszerzyła swoją ofertę o nową elegancką kolekcję i innowacyjne tkaniny: kolekcję LAYLIGHT.

Ta kolekcja charakteryzuje się czystym, prostym wyglądem i przyjaznymi dla środowiska materiałami, takimi jak aluminium i drewno. Rolety techniczne i wyposażenie domu, dwa różne światy, które Resstende z powodzeniem połączyło w tej nowej linii produktów.

Wytrwałość, pasja i wydajność zawsze towarzyszyły naszej obecności na rynku: cechy, które uważamy za kluczowe dla sukcesu naszej firmy!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek