RÉSINEO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RÉSINEO

Producent: Résineo

To właśnie w południowo-zachodniej Francji, w Tuluzie, LRVISION narodziła się w wyniku spotkania Guillaume'a Lemaire'a i Ericka Ringota w 2004 roku. Obaj uzyskali doktorat z inżynierii lądowej i są z Laboratorium Materiałów i Trwałości Konstrukcji (LMDC) w Tuluzie .

W 2005 roku firma LRVision stworzyła kompletną gamę produktów przeznaczonych do ochrony i dekoracji materiałów budowlanych, przy wsparciu największych laboratoriów badawczych regionu Midi-Pyrénées.

Zrodzony ze współpracy między nauką a przemysłem, LRVision wprowadza nowatorskie rozwiązania w dziedzinie betonu architektonicznego i chemii w budownictwie.

LRVision interweniuje jako doradca dla architektów, firm i producentów.

W 2013 r. narodziło się Résineo®. Kompletna gama powłok podłogowych do zagospodarowania terenu na zewnątrz.

W trosce o opracowanie trwałych i innowacyjnych rozwiązań dla przestrzeni zewnętrznych oraz w odpowiedzi na nowe zapotrzebowanie rynku, obaj założyciele kładą duży nacisk na badania i rozwój .

LRVision zwraca uwagę, wpisując badania i rozwój w DNA firmy.

Oprócz własnej jednostki produkcyjnej, LRVision polowało również na najlepszych ekspertów w dziedzinie chemii konstrukcji i powłok. Od ponad 15 lat LRVision nie przestaje wprowadzać innowacji, aby dostarczać społecznościom rozwiązania ich potrzeb i problemów związanych z krajobrazem zewnętrznym.

Oprócz pomiarów przeprowadzanych w naszym laboratorium, jakość naszego systemu posadzek żywicznych jest potwierdzona przez duże zewnętrzne laboratoria. Szczegółowe informacje na temat norm można znaleźć w kartach produktów.

Firma zawsze energicznie angażowała się w różne procedury certyfikacji ze względu na przejrzystość i monitorowanie jakości produktów w czasie.

Certyfikowany ISO 9001 od 2011 roku, LRVision gwarantuje poziom jakości produkt, który jest rozwijany.

Relacje z klientami są w centrum zainteresowania firmy. Oprócz wsparcia technicznego, które LRVision zapewnia przy montażu swoich pokryć, firma przywiązuje dużą wagę do bliskości. Dzięki sieci technicznych przedstawicieli handlowych, LRVision gwarantuje wsparcie wysokiej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek