RENZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

RENZ

Producent: Renz

RENZ oferuje wysokiej jakości koncepcje umeblowania dla czterech pokoleń: biura dla kadry kierowniczej, przestrzenie pracy zespołowej i rozwiązania do sal konferencyjnych. Łączymy nowoczesną produkcję przemysłową z najwyższej jakości rzemiosłem w wykańczaniu naszych produktów - wszystkie "made in Germany".

Historia: Założona w 1882 roku firma RENZ stała się w ciągu czterech pokoleń specjalistą od mebli biurowych, mającym klientów na całym świecie. Dziś firma jest poufną marką znaną z produkcji premium, kierowaną przez Eckarta Renza. Z dumą spoglądamy wstecz na 135-letnią historię firmy, przedsiębiorczą niezawodność i doświadczenie w projektowaniu, planowaniu i serwisie. Produkty RENZ to inwestycje w zrównoważony rozwój na wszystkich poziomach. Opowiadamy się za wyraźnymi kształtami i inteligentnymi rozwiązaniami w zakresie detali, łączącymi ekonomiczne wykorzystanie materiałów z innowacyjnymi rozwiązaniami i całościowymi projektami z najwyższą jakością wykonania. Nieustannie tworzymy nowoczesność. Nasze produkty powstają we współpracy z projektantami o międzynarodowej renomie. Stale przyglądamy się nowym koncepcjom i udoskonalamy już istniejące. Wynik? Nasze produkty charakteryzują się dużą wygodą użytkowania, wyszukanym wzornictwem oraz nienaganną funkcjonalnością. Nieważne, czy w biurze indywidualnym, w miejscu pracy zespołowej, czy w strefie konferencyjnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek