RENOLIT ALKORPLAN POOLS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RENOLIT ALKORPLAN POOLS

Producent: Renolit Alkorplan Pools

RENOLIT ALKORPLAN to idealna wykładzina do renowacji lub wykładania nowych basenów, która gwarantuje absolutną szczelność i dodaje piękna Twojemu basenowi.

Składa się z dwóch elastycznych arkuszy z polichlorku winylu (PVC-P), zapewniających basenowi całkowitą, długo- trwałe i wodoszczelne.

Wszystkie membrany RENOLIT ALKORPLAN są w 100% wodoszczelne z pisemną gwarancją.

RENOLIT ALKORPLAN to idealna wyściółka zapobiegająca przeciekaniu.

Te dwa arkusze są laminowane rdzeniem z siatki poliestrowej, która zapewnia dużą wytrzymałość i trwałości, bez utraty elastyczności i elastyczności potrzebnej do dostosowania się do dowolnego kształtu lub narożnika basenu.

Ten system okładzin nadaje się zarówno do nowo budowanych basenów, jak i do renowacji.

Może być zainstalowany w czasie o połowę krótszym niż inne systemy okładzin na każdym rodzaju powierzchni i na dowolnym istniejącym materiale (z wyjątkiem powierzchni pokrytych blachami bitumicznymi), dopasowujące się do kształtu niecki basenu.

RENOLIT oferuje szeroką gamę okładzin i opcji, dostosowanych zarówno do potrzeb hetyczne wymagania i najbardziej techniczne wymagania wytrzymałości i trwałości. Wszystkie oferowane przez nas membrany wzmacniane do wykładzin basenowych produkowane są z surowców pierwotnych, wysokiej jakości pigmentów i nielotnych stabilizatorów, oczywiście wszystko jest lakierowane i objęte gwarancją RENOLIT!

Membrana zbrojona RENOLIT ALKORPLAN to nie tylko rozwiązanie wodoszczelne na basen, jest też cechą najbardziej widoczną i efektowną, a jako taka, wybór konkretnego koloru czy wzoru całkowicie zmienia estetyczny wygląd basenu i kolor wody, staje się więc decydującym i podstawowy element dla właściciela basenu. Są to nasze linie premium dla najbardziej wymagających właścicieli basenów.

W dzisiejszych czasach jest to najkorzystniejszy system na rynku i taki, który sprawia najmniej problemów. Atrakcyjny wygląd, przystępna cena, szybki i łatwy montaż oraz absolutna wodoszczelność, gwarantowana przez 10 lat, sprawiły, że jest to najczęściej stosowany system hydroizolacji basenów na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek