REMOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

REMOR

Producent: Remor

Remor to włoska firma założona w 1950 roku, której misją jest oferowanie rozwiązań technicznych dla wizerunku i komunikacji. Sam piękny obraz do pokazania i dobra historia do opowiedzenia to za mało. Jeśli nie znajdują wyrazu w odpowiednich rozwiązaniach technicznych, pozostają tylko pomysłami.

Do przekształcenia tych pomysłów w skuteczne projekty komunikacyjne potrzebne są umiejętności, doświadczenie i techniki. Remor jest architektem tej transformacji. Umożliwia to jego zdolność do transformacji i mutacji w zależności od specyfiki wykonywanej interwencji i oferowanego rozwiązania.

Remor realizuje projekty szyte na miarę, w oparciu o potrzeby klienta, aby zapewnić maksymalną widoczność cokolwiek, jakie są potrzeby i warunki. Pracują od wyposażenia sklepu do butów wystawienniczych, od promocyjnych i trwałych elementów reklamowych, poprzez aranżację wnętrz przestrzeni wystawienniczych i oznakowania na zewnątrz terenów zielonych i publicznych każdej wielkości, po Younite, serię praktycznych i konfigurowalnych produktów, które pozwalają firmom pracować w kontakt z ludźmi, zachowanie bezpiecznych odległości oraz dbanie o higienę i czystość dla klientów i pracowników.

Wyróżniają się podejściem doradczym oraz rzetelną i pełną obsługą. Zajmują się projektem począwszy od pierwszej wizyty na miejscu, poprzez zaprojektowanie i uprzemysłowienie produktu, aż po instalację, logistykę i magazynowanie.

Remor łączy w sobie duszę technologiczną, ukierunkowaną na ciągłe badania i rozwój materiałów o wysokiej wydajności i cięcia najnowocześniejsze techniki produkcji, jego ludzkie cechy, które wyrażają się w umiejętności słuchania i rozumienia potrzeb klientów oraz przy wsparciu we wszystkich fazach projektu.

Jeśli Remorowi udaje się urzeczywistnić nawet to, co było tylko intuicją, to dzięki do czegoś bardzo konkretnego: ponad 35 lat doświadczenia, zaangażowania i pasji do swojej pracy.

Usługi oferowane przez Remor Ich pracę można podzielić na 4 momenty:

z ich doświadczenia. Dokonanie właściwych wyborów w tej fazie ma fundamentalne znaczenie, ponieważ pozwala uzyskać lepszy wynik przy jednoczesnej minimalizacji kosztów produkcji.

PROJEKTOWANIE – Projektują rozwiązania techniczne dla dyfuzji wizerunku oraz komunikacji firm, podmiotów gospodarczych i władz każdej branży i wielkości. Od małego sklepu po dużą korporację, badają najbardziej odpowiednie rozwiązanie w oparciu o konkretne zamówienie, a następnie pracują nad nim.

PRODUKCJA – Po zdefiniowaniu projektu Remor rozpoczyna produkcję przy użyciu najbardziej odpowiednich materiałów w zależności od tego, jaki Remor musieć zrobić. Produkują we własnych laboratoriach, wykorzystując swoje cyfrowe maszyny, takie jak drukarki i przecinarki, a także warsztat z palnikami spawalniczymi. Wynikiem każdego etapu produkcji dzielimy się z klientem, dzięki czemu lojalność wobec projektu jest zawsze i na bieżąco weryfikowana.

INSTALACJA – Wszystko, co zaprojektują i wykonają, jest również montowane i instalowane przez firmę Remor. Ich fachowa i wykwalifikowana kadra jest wykorzystywana do pracy w najróżniejszych środowiskach i sytuacjach. Realizują wszelkiego rodzaju instalacje na małych i dużych budynkach, a także we Włoszech i za granicą.

Historia Remora Ta rodzinna historia rozpoczęła się w 1950 roku, kiedy Walter Remor, ojciec obecnego ambasadora marki Remor, rozpoczął karierę przedsiębiorcy jako malarz i dekorator. również do produkcji plakatów i znaków reklamowych. W 1983 roku podjął ważną decyzję łącząc swoje doświadczenie z odpowiednią dozą śmiałości: założył Publiremor ze swoim synem Tiziano. Tu nastąpiła pierwsza rewolucja przemysłowa, kiedy to zakupiono pierwszy komputer i ploter do kleju do pilników. W 1990 roku rozpoczął się okres wielkich zmian. Horyzonty przedsiębiorczości stawały się coraz szersze. Kompetencje Remor obejmują coraz szersze portfolio usług i produktów. Firma jest teraz podmiotem działającym w zakresie 360°, zorganizowanym i zarządzanym zgodnie z kryteriami branżowymi, ale zawsze z podejściem dostosowanym do potrzeb. Wejście w trzecie tysiąclecie oznacza rozszerzenie umiejętności Remor na digital signage i visual merchandising.

W tym samym czasie proces innowacji zwiększa się zarówno pod względem innowacji technologicznych, jak i świadomości etycznej. Zaangażowanie w ochronę przyrody staje się przewagą konkurencyjną: tutaj powstają nowe, ekologiczne produkty z tektury z recyklingu i tablice z diodami LED. oferować najnowocześniejszą usługę dostosowywania. Nie tylko dzięki projektowi skrojonemu na miarę, ale także łączeniu innowacyjnych rozwiązań z nowymi technologiami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek