RELAX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 136 elementów

RELAX

Producent: Relax

To właśnie we wczesnych latach nowego tysiąclecia firma Relax po raz pierwszy pojawiła się na rynku ekranów prysznicowych, a później, w 2013 r., jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję, przyjmując tożsamość i pozycję marki, która jest tak dobrze ceniona i odbierana dzisiaj we Włoszech i za granicą.

Od samego początku koncentrowaliśmy się na komforcie i dobrym samopoczuciu, a w tym celu sama firma została tak skonstruowana, aby pozostać tak dynamiczna i elastyczna, jak obsługiwane rynki, projekt, który przewiduje dalszą ekspansję z badania, innowacyjność i wzornictwo w jego sercu.

Podstawową działalnością firmy są kabiny prysznicowe w sektorze średniej/wysokiej klasy rynku, jednak w żaden sposób nie utrudnia to naszej gotowości do spełniania żądań klientów dotyczących bardziej ekonomicznego asortymentu, co pozwala im na więcej w pełni osiągnąć swój rynek docelowy. W rzeczywistości w tym celu stworzono xpuntozero, oddzielną i odrębną linię produktów.

Firma, zajmująca łączną powierzchnię 10 000 m2 (z czego 6 000 m2 jest w pomieszczeniach), zatrudnia 30 pełnoetatowych pracowników plus Relax, sieć agentów i dystrybutorów zarówno włoskich, jak i międzynarodowych, zajmuje ważną i wpływową pozycję na rynku, z dużymi marżami na przyszły wzrost.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek