REIGGI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

REIGGI

Producent: Reiggi

Nasza firma to włoska marka mebli w stylu postmodernistycznym, charakteryzująca się trzema cechami, w tym wysokiej jakości stalą nierdzewną, farbą fortepianową i wykończeniem drewna. Nasza fabryka ma siedzibę w ZhongShan City. Linie do produkcji nowoczesnych mebli to ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych, zatrudniające ponad 100 pracowników, specjalizujących się w produkcji włoskich postmodernistycznych mebli w stylu luksusowym.

REIGGI zostało stworzone przez międzynarodowy zespół projektowy PYD Associates. Dzięki głębokiemu zrozumieniu chińskiego rynku krajowego i trendów konsumenckich w długoterminowej praktyce, zespół PYD poprzez przyszłościowy projekt, stworzył najbardziej widoczne zalety produkcji fabrycznej i ustandaryzowaną mieszankę produktów w stylu estetycznym.

REIGGI dzieli się estetyką życia marki z ludźmi w którym koncepcja współczesnego życia, międzynarodowego trendu, chińskiej kreacji i trójcy tworzy REIGGI Home, aby stać się eleganckim komunikatorem wykwintnej koncepcji życia domowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek