REGUITTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


REGUITTI

Producent: Reguitti

Współpraca. Występ. Jakość. Innowacja. Projekt. Są to wartości, na których Reguitti opiera swoją tożsamość i sposób generowania pomysłów. Umiejętność projektowania, wytwarzania i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań przy wspólnym celu: zapewnić swoim klientom wartość dodaną w zakresie drzwi, okien i ścian osłonowych.

Dzięki bezpośredniej relacji z klientami i ciągłej wymianie wiedzy jak ze sprzedawcami detalicznymi, REGUITTI opracowało jeden z największych i najbardziej kompletnych katalogów, w którym znajduje się ponad 90 różnych modeli uchwytów.

Cała produkcja made in Italy jest wykonana z materiałów takich jak mosiądz, aluminium, znalu, porcelana i obejmuje uchwyty i akcesoria do drzwi i okien, drzwi wejściowych, drzwi przesuwnych i drzwi hotelowych podzielone na kolekcje, które spełniają różne potrzeby techniczne i stylistyczne konsumenta.

DESIGN

the world.

Ten nieustanny pęd ku nowościom i nieszablonowości to punkt widzenia, który łączy funkcjonalność i estetykę, zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek