RECOR HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RECOR HOME

Producent: Recor Home

Recor Home oznacza wysokiej jakości designerskie meble i cele dzięki pięciu nowym liniom produktów, od klasycznych po elegancką awangardę, dla całego segmentu mebli. Dzięki tym nowym kolekcjom gwarantujemy wszystko dla pełnego doświadczenia we wnętrzu.

Recor Home - Historia

Historia firmy Recor zaczyna się w 1949 roku w Hasselt w Belgii, kiedy René Corthouts, wówczas 24-letni, rozpoczyna produkcję materacy . Rodzi się Recor. Pierwsze materace zszył sam René. Chciał poznać i poczuć produkt końcowy od podszewki, aby móc zagwarantować jego jakość.

René Corthouts był bardzo oddany firmie i jej pracownikom. Znał każdego pracownika, jego rodzinę i sytuację życiową. To było jego ulubione zdanie otwierające, gdy poznał nowego pracownika.

Pod koniec lat 60. René wznosi swój biznes na wyższy poziom: Tworzy gamę mebli do salonu, która w ciągu najbliższych kilku lat zostanie znacznie poszerzona.

W 1983 roku firma rodzinna rozwija się, a Philippe i Christian - synowie René Corthoutsa - dołączają do historii firmy Recor.

Wielu ludzi z Hasselt i okolic pracuje w firmie Recor. Aby zachować konkurencyjność, na początku XXI wieku dokonuje się znaczących inwestycji w zakłady produkcyjne. Oznacza to również, że Recor może nadal produkować meble w swoim rodzinnym mieście, Hasselt. Oprócz skupienia się na innowacjach, Recor dąży również do wytwarzania swoich produktów w sposób zrównoważony, na przykład poprzez lepszy recykling odpadów.

W 2007 roku René Corthouts był siłą napędową modernizacji naszej produkcji. Często powtarzał: „Jeśli mamy to zrobić, to zrobimy to dobrze”.

Aby zapewnić ciągłość rodzinnego biznesu, Charles i Adrien Corthouts – wnukowie René – decydują się dołączyć do firmy w 2016 r.

Belgijskie rzemiosło, trwałość oraz serce dla ludzi i środowiska to kluczowe czynniki sukcesu firmy Recor, a te rodzinne wartości mają ogromne znaczenie dla firmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek