RECER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RECER

Producent: Recer

Na początku jest tylko kurz

Potem to tak, jakby ten kurz wyruszył w podróż dookoła świata, odkrywając najnowsze trendy i zbierając inspiracje dla najbardziej kreatywnego designu. Wreszcie, korzystając z najnowszych technologii, nabiera formy, faktury, koloru i życia. A surowiec tak prosty w swoim naturalnym stanie zostaje przekształcony w wyrafinowane estetycznie i technicznie dzieła. Łączą się one, tworząc piękne, wygodne i funkcjonalne przestrzenie. Przestrzenie stworzone dla ludzi

gdzie chcą mieszkać, pracować, być. Przykuwają wzrok przechodniów i wytrzymują upływ czasu. Dzieje się coś magicznego i z kurzu rodzi się perfekcja. Specjalizujemy się w podejmowaniu przyszłych wyzwań W Recer jesteśmy dumni z naszej historii Specjalizujemy się w ceramicznych płytkach podłogowych i ściennych od 1977 roku. Ale co nas motywuje i podsyca nasz entuzjazm fakt, że nieustannie patrzymy w przyszłość! Będąc wieloaspektową grupą przemysłową, jesteśmy w stanie wyprzedzać trendy o krok i cały czas odpowiadać na wymagania naszych rynków.

Nie jesteśmy jednak usatysfakcjonowani tym, co już osiągnęliśmy – zawsze chcemy być lepsi. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na nowe technologie. Nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, co pozwala nam odkrywać wiodące na rynku rozwiązania techniczne i projektowe. Zawsze łączy się to z jakością i zrównoważonym rozwojem środowiskowym, dwiema podstawowymi zasadami, w których nieustannie dążymy do poprawy.

W ten sposób pozostajemy w czołówce rynku.

Ponieważ myślimy z wyprzedzeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek