REAXING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


REAXING

Producent: Reaxing

Reaxing jest firmą stojącą za unikalną i innowacyjną linią fitness & sport, która wykorzystuje technologię SDI „Sudden Dynamic Impulse”, aby osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie.

Efekty treningu Reaxing są bardziej efektywne neurologicznie i fizycznie, co w nowy sposób promuje pełne kompetencje dynamiczne szkolenia, nazywamy go Treningiem Neuroreaktywnym.

Dzięki nowemu wykorzystaniu technologii, Reaxing oferuje Trening Neuroreaktywny połączony ze sprzętem i aplikacjami dedykowanymi dla różnych rynków, które realizują cele zdrowotne, kształtowe i wydolnościowe.

Dlaczego warto wybrać Reaxing?

Nagłe właściwości dynamiczne, nieprzewidywalność i niestabilność urządzeń pozwalają na mocniejszy i bardziej motywujący trening, zawsze inny i angażujący.

Niektóre z lepszych wyników uzyskanych przez użytkowników dotyczyły następujących dziedzin:

- Zwiększone zużycie kalorii i aktywacja metaboliczna

- Zwiększona dynamiczna i ogólna aktywacja mięśni

- Zwiększona stymulacja i zwiększone reakcje inteligentne

- Lepsza kontrola nad ciałem i ex poprawa kompetencji treningowych

- Statyczne i dynamiczne wzmocnienie proprioceptywne

- Zwiększona zwinność i efekty regeneracyjne przeciwstarzeniowe

AXelerator REsults

najlepsze sieci fitness, międzynarodowe drużyny sportowe, uznani trenerzy i trenerzy. Asortyment produktów jest obecnie stosowany w domowych siłowniach, klubach fitness, centrach wyczynowych, studiach rehabilitacji i basenach.

WYNIKI WYDAJNOŚCI

- Ton i definicja mięśniWYNIKI HANDLOWE

- Zwiększone przychody

- Zwiększone utrzymanie członków, klientów i personelu

- Budowanie społeczności

- Poprawa doświadczeń klientów

Reaxing DNA

„Odkrycie polega na zobaczeniu tego, co wszyscy widzieli i pomyśleniu o czym nikt inny nie pomyślał.”

Albert Szent-Györgyi, nagroda Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii

Innowacje to nasza misja, odkrywanie to nasza wizja.

W 2010 roku nasz zespół wymyślił i rozwinął Queenax. Nasz zespół wykonał z niego najbardziej kompletny modułowy system do treningu funkcjonalnego i w podwieszeniu i rozpowszechnił go na całym świecie. W 2011 roku nasz zespół został uhonorowany naszą pierwszą nagrodą za innowacyjność dla Queenax.

W 2016 roku nasz zespół uruchomił nowy niesamowity projekt: Reaxing, od razu międzynarodowy sukces. Chodzi o trening z nagłymi impulsami do poprawy wyników…Prawdziwa rewolucja w treningu nerwowo-mięśniowym.

Podczas FIBO 2016 w Kolonii w Niemczech zostaliśmy nagrodzeni drugą nagrodą za innowacyjność, tym razem za naszą tablicę Reax.

W 2017 roku, kilka dni po międzynarodowej premierze nasz łańcuch Reax zdobył kolejne wyjątkowe osiągnięcie, zdobywając naszą trzecią nagrodę za innowacyjność.

Innowacja to nasze DNA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek