REALONDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


REALONDA

Producent: Realonda

Historia Realondy sięga 80 lat temu. Znana wówczas jako "El Tercio" pierwsza faza fabryki rozpoczęła się w 1920 roku i trwała do 1936 roku. Druga faza rozpoczęła się w 1952 roku pod obecną nazwą Realonda, SA W tym okresie fabryka dostosowała się do postępu technologicznego, aby móc oferować swoim klientom najwyższą jakość naszych produktów i sumienną obsługę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek