RDT ELEVAZIONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

RDT ELEVAZIONE

Producent: Rdt Elevazione

RDT znajduje rozwiązania w zakresie mobilności pionowej i poziomej w obiektach handlowych i przemysłowych, ale także w budynkach użyteczności publicznej, domach jednorodzinnych, szpitalach komunalnych i studiując konkretne rozwiązania dla każdej sytuacji.

Jakość i niezawodność produktów RDT są już doceniane za granicą, o czym świadczy m.in. różne systemy zainstalowane w Europie i na Bliskim Wschodzie.

RDT jest młodą firmą, założoną w 2007 roku czterdziestoletnim doświadczeniem firmy Atmec i jest okazją do zaoferowania treści i rozwiązania problemów mobilności poziomej i pionowej towarów i ludzi wykorzystując innowacyjne narzędzia informatyczne i zaawansowane technologie.

Aby zawsze oferować najlepsze rozwiązania, RDT stale inwestuje w badania i rozwój zarówno w celu usprawnienia i uproszczenia procesów produkcyjnych, jak i wdrażania innowacyjnych materiałów, takich jak kompozyty i stale o wysokiej wytrzymałości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek