RDS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RDS

Producent: RDS

RDS projektuje i produkuje uchwyty i elementy uzupełniające do wnętrz, które są w stanie przekazać niezrównane idee elegancji, funkcjonalności i siły: badania i innowacje zawsze były podstawą misji firmy.

Każda kolekcja RDS skierowana jest do tych, którzy kochają w najnowszych formach i trendach stylistycznych, ale także u tych, którzy potrafią rozpoznać trwały produkt, który wykracza poza modę. Od dynamicznych, esencjonalnych linii dla tych, którzy preferują prostsze style, po proste, eleganckie i bardzo wyrafinowane linie, a także młode i kolorowe linie, a także modne linie o nowoczesnych wzorach dla tych, którzy chcą podkreślić swój osobisty styl.

Szeroka gama klamek RDS to idealna odpowiedź, która zaspokoi gusta precyzyjnego wyposażenia, dzięki wielu nowym rozwiązaniom technicznym i drobiazgowym badaniom nad ergonomią - znakomite wyniki osiągnięte przez zespół profesjonalistów, którzy są zaangażowani w dogłębne badania nad włoskim designem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek