RB73

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

RB73

Producent: Rb73

Historia RB73 to historia pasji do ognia. Ale także pięknych i ponadczasowych produktów. Wykonane ręcznie przez profesjonalistów z miłością do produktu.

Ciesz się pięknymi chwilami, ciesz się przebywaniem na zewnątrz! Pomyśl o ciepłych letnich wieczorach, ale także przez resztę roku często zdarzają się piękne dni, kiedy kominek zewnętrzny może być użyty, aby zapewnić wspaniałe dodatkowe ciepło i atmosferę na tarasie.

Ogniska mają szklane drzwi frontowe, więc nie cierpią z powodu dymu, popiołu lub iskier na tarasie. Stal CorTen nadaje kominkom solidny wygląd i długą żywotność. Proces rdzewienia jest inny dla każdego kominka i dlatego każdy kominek jest wyjątkowy.

Jak mawiają Skandynawowie „Nie ma tarasu bez ognia……”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek