RAVAIOLI LEGNAMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RAVAIOLI LEGNAMI

Producent: Ravaioli Legnami

Ravaioli Legnami produkuje i oferuje wysokiej jakości rozwiązania z drewna. Specjalizująca się w deskowaniu firma zapewnia kompleksową produkcję, pomoc i dystrybucję materiałów do podłóg, tarasów i zewnętrznych okładzin drewnianych.

Wiodący producent profili z litego drewna każdego rodzaju i rodzaju, oferuje szeroką gamę standardowych i niestandardowe wykończenia, w oparciu o potrzeby klienta

Produkty marki Ravaioli są wynikiem codziennego dążenia do zrównoważonego rozwoju w procesach zaopatrzenia i produkcji, które są wysoce wydajne i mają niski wpływ na środowisko. Firma wykorzystuje surowce z certyfikowanych lasów: oprócz produktów certyfikowanych FSC i pochodnych z odnawialnych zasobów naturalnych, oferuje również innowacyjne i wydajne rozwiązania oszczędzające energię.

Ravaioli Legnami - Magazzini „Serce” systemu Ravaioli można znaleźć w siedziba firmy w Villanova di Bagnacavallo: z 5.600 m² powierzchni magazynowej, stale zaopatrzonej w drewno, działa zautomatyzowany dział obróbki wstępnej wraz z wydziałem formierskim z 6 liniami produkcyjnymi zaprojektowanymi tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność i zaawansowane technologicznie centrum rozkroju. Wyspecjalizowany personel firmy nadzoruje różne etapy produkcji w celu zapewnienia najwyższych standardów produkcji.

Dzięki zaawansowanej automatyzacji i strukturze technicznej Ravaioli, klient może znaleźć niestandardowe rozwiązania dzięki usługom projektowym i industrializacji produktu. Dzięki sprawnej obsłudze przed- i posprzedażowej mogą uzyskać próbki, kompleksowe wyceny i terminową pomoc.

Oprócz historycznej siedziby firmy, otworzono dwa nowe sklepy w Rimini i Bolonii. Sieć sprzedaży obejmująca całe terytorium kraju oraz różne obszary za granicą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek