RAUMPLUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RAUMPLUS

Producent: Raumplus

Firma raumplus z siedzibą w Bremie w północnych Niemczech od trzech pokoleń produkuje zindywidualizowane przesuwne i zawiasowe drzwi wewnętrzne, ścianki działowe, systemy szaf, półki i zestawy szuflad, skutecznie łącząc produkcję przemysłową i produkcję na zamówienie. Wszystkie rozwiązania – opracowane na miejscu przy pomocy wyspecjalizowanej kadry, projektantów wnętrz i międzynarodowych biur projektowych – realizowane są we współpracy z firmą. Pod kierownictwem obecnego dyrektora generalnego Carstena Bergmanna, raumplus zbudował silną sieć partnerów w siedemdziesięciu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Szwajcarii i Polsce. Firma zachowuje pierwotną zasadę Jürgena Guddasa, polegającą na spełnianiu i zaspokajaniu potrzeb klientów, działając sprawiedliwie i odpowiedzialnie na rynku i wobec planety.

Drzwi przemysłowe na zamówienie raumplusraumplus oferuje potencjalnie nieskończoną różnorodność drzwi przesuwnych, zawiasowych i składanych, pokojowych przegrody, systemy wewnętrzne czy szafy. Szeroka gama profili, okuć i powierzchni jest zawsze dostępna w magazynie, dzięki czemu produkt na zamówienie może zostać wyprodukowany w bardzo krótkim czasie. Produkty mogą być używane w kontekstach mieszkaniowych, biurach i projektach kontraktowych, oferując elastyczne systemy wyposażenia odpowiadające potrzebom zapewniające prywatność, komunikację między różnymi przestrzeniami lub swobodny przepływ dzięki integracji mebli i architektury.

najbardziej innowacyjne drzwi wewnętrzne raumplus obejmują drzwi na zawiasach RPE z aluminiową ramą, która jest prowadzona przez dwa zawiasy na górnym i dolnym panelu. Występują na wysokości do trzech metrów, aby stworzyć szafy i ścianki działowe, nawet w loftach i starszych budynkach z wysokimi sufitami. Warto również wspomnieć o Swing Door Slim Line, zwycięzcy German Design Awards 2020 w kategorii Building & Elements. Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne z podstawową anodowaną na czarno ramą aluminiową są przeznaczone do dużych przestrzeni i wejść do biur, profesjonalnych studiów i przestrzeni eventowych lub jako ścianka działowa do łazienek i stref wellness.

raumplus: historia innowacji i zrównoważonego rozwojuHistoria raumplus powstała w 1986 roku z pierwszymi drzwiami przesuwnymi, których pomysłodawcą był założyciel Jürgen Guddas. Pod przewodnictwem Carstena i Uty Bergmann firma weszła na rynek międzynarodowy. Podstawowym celem raumplus jest zrównoważony rozwój, monitorowany przez regularne badania nad recyklingiem opakowań i działania na rzecz oszczędzania zasobów i zapobiegania emisji gazów cieplarnianych. Aby osiągnąć te cele, punktem wyjścia firmy jest innowacyjność, realizowana poprzez współpracę z renomowanymi projektantami i instytutami badawczymi w celu testowania nowych produktów oraz opracowywania innowacji technicznych i nowych metod wytwarzania. W 2017 i 2019 roku takie działania przyniosły firmie nagrodę German Brand Award. Zakład firmy nieustannie przeprowadza testy obciążeniowe nowych i istniejących produktów, sprawdzając ich przydatność do codziennego użytku i odporność na ekstremalne okoliczności, takie jak wandalizm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek