RATIONAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RATIONAL

Producent: Rational

Eleganckie, stylowe włoskie wzornictwo i wysoka jakość, precyzyjna niemiecka funkcjonalność: to synonim racjonalności.

Niezależnie od tego, czy współczesne i awangardowe, miejskie i inspirujące, czy nowoczesne i rustykalne, na całym świecie nasze kuchnie odzwierciedlają osobisty styl życia ludzi i żyjący. W naszych modelach kuchennych doskonałość wzornictwa i innowacyjne technologie idą w parze. I robimy to od ponad 55 lat w ponad 50 krajach.

W ten sposób zawsze stawiamy najwyższe wymagania w zakresie jakości i precyzji w zakresie wykonania i wykończenia, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższej klasy, zaprojektowane na zamówienie rozwiązania do końca. Od samego początku historii naszej firmy opracowaliśmy własną filozofię produktów, która nadaje wszystkim naszym modelom kuchni niepowtarzalny charakter.

W oparciu o najnowocześniejsze technologie produkcyjne i fachowe rzemiosło zawsze staramy się łączyć funkcjonalność i doskonałość projektu na szczycie jakości. Potwierdza to znak jakości „Złote M” przyznawany przez Niemieckie Stowarzyszenie Zapewnienia Jakości Mebli Deutsche Gütegemeinschaft Möbel i cieszący się dużym uznaniem na całym świecie.

Ponadto jesteśmy nie tylko dumni z bycia członkiem German Design Council od 2018 roku, ale także zdobycie nagrody German Brand Award w kategorii „Excellence in Branding” za naszą nową strategię marketingową.

W międzynarodowym biznesie projektowym nasi klienci i partnerzy doceniają nasze doświadczenie, kompetencje i uczciwość, szczególnie w wyjątkowe projekty, takie jak „Palma Jumeirah” w Dubaju czy „Oaza Doha” w Katarze.

Połączenie designu i funkcjonalności uczyniło racjonalną międzynarodową markę, która łączy to, co najlepsze z dwóch światów: niemieckich umiejętności inżynierskich, praktyczności i etyki pracy w połączeniu z włoskim rzemiosłem i dodatkową szczyptą elegancji i stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek