RAK CERAMICS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

RAK CERAMICS

Producent: RAK Ceramics

RAK Ceramics to jedna z największych marek ceramicznych na świecie. Specjalizując się w ceramicznych i gresowych płytkach ściennych i podłogowych oraz wyrobach sanitarnych, produkujemy 110 milionów metrów kwadratowych płytek i 5 milionów sztuk wyrobów sanitarnych rocznie w naszych 16 najnowocześniejszych fabrykach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Bangladeszu i Iranie . Siedziba główna znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i obsługujemy klientów w ponad 150 krajach za pośrednictwem naszej sieci centrów operacyjnych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii. W całej naszej globalnej działalności zatrudniamy około 15 000 pracowników z ponad 40 narodowości.

Standard jakości RAK Ceramics była pierwszą firmą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która otrzymała certyfikat ISO 9001 przez uznaną na całym świecie brytyjską jednostkę certyfikującą „CICS” (Ceramic Research Institute Certification Scheme) płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej.

W ostatnim czasie Bureau Veritas Certifications zweryfikowało wdrożenie systemu zarządzania jakością RAK Ceramics i certyfikowało firmę na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie obejmującym projektowanie, rozwój, produkcję i dostawę ceramiczne i porcelanowe płytki podłogowe i ścienne, płyty porcelanowe i wyroby sanitarne z porcelany szklistej, w tym wanny i brodziki akrylowe, deski sedesowe i osłony.

Bureau Veritas Certifications również certyfikowane Ceramika RAK na ISO 14001:2015

to jeden z głównych elementów misji RAK Ceramics. Firma jest zaangażowana w praktykę zarządzania środowiskiem w całym łańcuchu produkcyjnym – od projektowania produktów i wydajnych procesów operacyjnych – oraz do odgrywania aktywnej roli w budowaniu lepszej społeczności poprzez poprawę otaczającego środowiska. Działania organizacji poprawiają efektywność energetyczną, redukują zanieczyszczenia, zwiększają bioróżnorodność i poprawiają jakość życia zarówno ludzi w społecznościach, w których działa, jak i jej pracowników. Dział wyrobów sanitarnych jest zaangażowany w opracowywanie produktów przyjaznych dla środowiska, ze szczególnym naciskiem na oszczędność wody (33% oszczędności w zużyciu wody przy użyciu najnowszych systemów spłukiwania w WC). Poddaje recyklingowi naturalne surowce, aby pomóc chronić zasoby naturalne i wdraża projekty mechanizmu czystego rozwoju (cdm) w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla podczas procesu produkcyjnego.

RAK Ceramics jest pierwszą firmą produkującą ceramikę w swoim regionie, która opracowała globalną inicjatywę raportowania (gri) raport dotyczący zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (csr), oparty na najnowszych wytycznych gri-gr4.

RAK Ceramics jest członkiem-założycielem Emirates Green Building Council, która wspiera rozwój zrównoważonych budynków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ministerstwo Środowiska i Wody Zjednoczonego Królestwa (moew) przyznało firmie certyfikat efektywności środowiskowej (epc) w uznaniu jej udanych wysiłków na rzecz przestrzegania norm i przepisów dotyczących ochrony środowiska.

InnovationRAK Ceramics jest pionierem we wprowadzaniu zaawansowanych technologicznie innowacji, które to przełom w branży. W najnowocześniejszych zakładach firmy stosuje się szeroką gamę technologii, w tym technologię druku cyfrowego, duże płyty, smukłe, antybakteryjne, świecące w ciemności, podwójne załadowanie, posuw rolkowy i inne zaawansowane technologie, takie jak granitech, technoslate, twin press, sucha glazura i waterjet, żeby wymienić tylko kilka.

Firma zdobyła również wiele międzynarodowych nagród Business Stevie® Awards w 2015 roku, zdobywając srebrną nagrodę dla „najbardziej innowacyjnej firmy” i brązową nagrodę za „zdrowie, program roku w zakresie bezpieczeństwa i środowiska”. Ceramika RAK została również nagrodzona „Brand of the Year” w prestiżowym konkursie World Branding Awards 2015.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek