RAGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


RAGNO

Producent: Ragno

Ragno to marka założona w Sassuolo w 1949 roku i stała się protagonistą włoskiego przemysłu płytek ceramicznych na świecie. W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych Spółka wyróżniła się produkcją glazurowanych płytek podłogowych i ściennych dla różnych segmentów budownictwa, zarówno w kraju jak i za granicą. Na początku lat 80. firma Ragno, dysponując najnowocześniejszymi technologiami produkcji, postanowiła realizować strategię marketingową coraz bardziej zorientowaną na potrzeby klienta, rozwijając i oferując szeroką gamę produktów zgodnie z trendami i gustami konsumentów. Dziś oferta Spółki charakteryzuje się precyzyjnymi i niezawodnymi rozwiązaniami, zgodnymi z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz i mebli, które przetrwają w czasie. Oferuje podłogi oraz wykładziny wewnętrzne i zewnętrzne z kamionki porcelanowej, monoporowatego białego plastiku i mozaiki oraz dialog ze światem projektu dzięki modułowym i elastycznym rozwiązaniom, które są w stanie dostosować się do każdego środowiska, zarówno domowego, jak i kontraktowego.

Styl i projekt Porcelana Ragno Oferta Ragno charakteryzuje się niezawodnymi rozwiązaniami, zaprojektowanymi z myślą o trwałości w czasie i możliwością aktualizacji zgodnie z gustami konsumentów. Firma oferuje różnego rodzaju produkty, które zaspokoją wszelkie potrzeby w sektorze budowlanym, zarówno publicznym jak i prywatnym: gres porcelanowy, mozaika szklana do podłóg i ścian, biała bryła monoporowata. Rozwiązania Ragno są jedynie modułowe i elastyczne, zdolne do dialogu z otoczeniem, w którym są osadzone. Ciągłość między środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym, między ścianą a podłogą, staje się charakterystycznym elementem, który jest syntetyzowany w wysokowydajnych kolekcjach o wysokiej zawartości technicznej.

Propozycje Ragno są liczne i reinterpretowane w celu dostosowania do każdego rodzaju przestrzeni. Tak jest w przypadku Contrasti, płytek podłogowych/ściennych z gresu porcelanowego z efektem płytek cementowych. W kolekcji dostępnych jest sześć zakurzonych kolorów, w neutralnych odcieniach bieli, szarości, beżu i antracytu oraz bardziej intensywnej zieleni i oktanu. Istnieje wiele graficznych ruchów w tym samym odcieniu, które nadają tej kamionce miejskiego charakteru. Contrasti nadaje się do podłóg i ścian zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ragno jest również właścicielem Resina, nowej cienkiej (6 mm) powłoki ceramicznej, której celem jest oferowanie jednego z ulubionych materiałów projektantom wnętrz. Stworzona w celu przywołania nieregularnej faktury żywicy, z której czerpie inspirację, kolekcja oferuje wyrafinowaną paletę barw, dekoracji i trójwymiarowych struktur o jedwabistej powierzchni. Realstone oferuje różnorodne rozwiązania dla pokryć podłogowych i ściennych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Realstone Gerusalem, na przykład, okładzina podłogowa i ścienna z gresu porcelanowego w masie, nadaje się do zapewnienia wizualnej ciągłości między wnętrzem a otoczeniem. Te ekologiczne powłoki mogą być stosowane do powierzchni prywatnych, mieszkalnych, publicznych lub komercyjnych, takich jak sklepy, restauracje, bary, lobby hotelowe. W tej samej rodzinie znajduje się Realstone Rain, inspirowany wapieniem angielskiego pochodzenia, charakteryzujący się minimalistyczną i regularną grafiką oraz ledwo dostrzegalną wariacją kolorystyczną w odcieniach greige. Rain Ragno jest dostępny w trzech naturalnych, miękkich kolorach powierzchni, które można mieszać zgodnie z koncepcją mieszania, która wzmacnia intensywność grafiki i odcieni.

Pokrycia podłogowe i ścienne Ragno: jakość i wzornictwo dla środowisk mieszkaniowych i komercyjnych Ragno przez dziesięciolecia proponowało rozwiązania składające się z wykładzin podłogowych i ściennych dla wyrafinowanych i ponadczasowych przestrzeni projektowych. TexCem, wykładzina podłogowa/wykładzina z efektem betonu, daje wyraźny sygnał o niezwykłej wszechstronności rozwiązań Ragno. Efekt délabré na nowo kształtuje materiał, mieszając smak retro cementu z delikatną fakturą tkaniny w różnych odcieniach

te umiejętne połączenia, dzięki ciekawej grze światła, nadają pokryciom sugestii materiałowych niepowtarzalnego klimatu. Powłoka Cocciopesto bierze swoją nazwę i znajduje swoje oryginalne cechy właśnie w cocciopesto, starożytnym materiale budowlanym używanym przez Fenicjan, a następnie udoskonalonym przez Rzymian, składającym się z fragmentów cegieł, takich jak płytki i tłuczone cegły, zintegrowanych z bazą słodową. Kolekcja wyraża się w jednym dużym rozmiarze, dostępnym w pięciu różnych odcieniach, inspirowanych naturalnymi pigmentami Antracyt, Szary, Biały, Ivory i Cook, które nadają produktowi ekstremalną wszechstronność. Rozwiązania te doskonale nadają się do powlekania podłóg i ścian w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych.

Ritual to zamiast tego ceramiczna powłoka z efektem kamienia do wnętrz, w których spotykają się badania i kreatywność, aby stworzyć nową interpretację naturalnych materiałów, takich jak kamień. Ritual nadaje się szczególnie do łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i publicznych, takich jak działalność handlowa i SPA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek