RADIALIGHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

RADIALIGHT

Producent: Radialight

Firma ERMTE GIUDICI SpA, właściciel znaku towarowego RADIALIGHT, nosi nazwisko swojego założyciela. Została założona w latach 30. w Mediolanie pod nazwą AURORA i jako jedna z pierwszych w tym sektorze we Włoszech Fabryka Małego AGD. Dopiero od lat 80. nastąpiła zmiana: zaangażowanie firmy stopniowo zaczęło koncentrować się na projektowaniu i produkcji urządzeń elektrycznych do ogrzewania domowego i komercyjnego oraz uzdatniania powietrza, dystrybuowanych głównie na zlecenie stron trzecich, zwłaszcza za granicą. Otwarcie nowej, obecnej siedziby w Segrate. W 2006 roku powstała marka RADIALIGHT wraz z precyzyjną, nową misją firmy, która jest obecnie punktem odniesienia do tworzenia produktów designerskich, poprawiających komfort i standard życia, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii, inteligentnych zużycie energii.

Produkty Radialight Radialight zajmuje się ogrzewaniem elektrycznym domów i łazienek, przemysłowym i komercyjnym ogrzewaniem elektrycznym, małym i przenośnym ogrzewaniem elektrycznym, chłodnicami powietrza do użytku domowego, przemysłowego i komercyjnego.

Siła Radialight zapewnia szereg ogrzewania elektrycznego i powietrza produkty do obróbki, które wyróżniają się włoskim designem high-end, przewagą technologiczną i przyjazną dla środowiska konsumpcją. Projektowanie, inżynieria i produkcja są zlokalizowane głównie we Włoszech. Produkty Radialight zostały opracowane przy użyciu sterowników elektronicznych ostatniej generacji, w tym domotyki. W swojej 80-letniej historii stali się punktem zwrotnym w sektorze ogrzewania elektrycznego, a dzięki swojej międzynarodowej obecności, dostarczają biznes na całym świecie z usługą just-in-time. Są całkowicie zgodne z globalnymi standardami zarządzania jakością i bezpieczeństwem (certyfikat ISO 9001, normy bezpieczeństwa EN EMC i LVD, norma Erp 2018 Eco-Design, …). Oferuje szybką i sprawną obsługę posprzedażną dzięki obsłudze klienta, obsłudze technicznej i sieci dystrybutorów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek