RAB ARREDOBAGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów

RAB ARREDOBAGNO

Producent: RAB Arredobagno

Rab Arredobagno to firma, która powstała na przedmieściach Treviso w 1989 roku, projektuje i produkuje meble łazienkowe o wysokich walorach estetycznych i jakości nawiązujące do tradycji rzemieślniczych regionu, który jest prawdziwą wizytówką włoskiej jakości. Rab posiada sieć ponad 1000 detalistów na całym świecie. Rab skupia się na projektowaniu, aby połączyć design i funkcjonalność zgodnie ze standardem prawdziwego Made in Italy. Dział stolarski, starożytny rdzeń firmy, nadal jest osią doskonałości, w której połączenie nowoczesnych maszyn i umiejętności manualnych daje wyniki na wysokim poziomie. Dumą firmy jest dział lakierniczy z wysoko wykwalifikowanymi ludźmi i zaawansowanymi materiałami. Włoska jakość to odpowiedź Rab na zapotrzebowanie rynku: Rab oznacza staranne projektowanie, ciągłe poszukiwanie rozwiązań poprzez ciągłe inwestycje w technologię, staranny dobór materiałów i rygorystyczne kontrole gotowego produktu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek