Q'IN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Q'IN

Producent: Q'in

Q'in jest znakiem rozpoznawczym VETRERIA GOBBINI Srl, firmy, która od ponad 20 lat produkuje produkty do łazienki. Malowane szklane blaty z wbudowanymi umywalkami, przeszklone podstawy i komplet szuflad, akcesoria meblowe i lustra, to wszystko produkty wykonywane wewnątrz firmy przez doświadczonych szklarzy na zaawansowanym parku maszynowym. Indywidualne umiejętności i zaawansowana technologia współistnieją w procesie produkcyjnym, a wszystko to w firmie, zorganizowane z precyzją, wykonywane z pasją i kontrolowane z dokładnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek