PYRASIED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

PYRASIED

Producent: Pyrasied

PyraSied Xtreme Acrylic z siedzibą w Holandii specjalizuje się w produktach akrylowych i poliwęglanowych do zastosowań optycznych, technicznych i estetycznych. Firma jest pionierem we wprowadzaniu na rynek nowych materiałów i zastosowań i wyróżnia się niezrównanym zapasem rur, prętów i materiałów arkuszowych. W rzeczywistości firma jest jedyną, która posiada własne ekskluzywne kolekcje kolorów akrylowych, a także opracowała nowy zestaw specjalnych arkuszy dyfuzora dla każdego zastosowania, aby zapewnić jak najbardziej energooszczędne działanie.

PyraSied został umieszczony w tworzywach sztucznych dziedzinie od 40 lat i stale inwestuje w nowe materiały i rozwój materiałów. Firma pragnie również zapewnić bardzo niezawodny punkt kompleksowej obsługi dla partnerów w łańcuchu dostaw, z dodatkowymi usługami, takimi jak piłowanie, frezowanie, cięcie laserowe, gięcie, klejenie, wiercenie i polerowanie, uzupełniając jeden z największych zapasów magazynowych w Europie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek