PUSKU PUSKU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

PUSKU PUSKU

Producent: Pusku Pusku

Pusku pusku kieruje się filozofią, że ludzie nie potrzebują wielkich zmian ani inwestycji w swoim życiu, aby być szczęśliwym, ponieważ wierzą, że w życiu każdego z nas jest coś, z czego można się cieszyć. Te radosne chwile, kiedy wpadasz do worka z fasolą i trochę marzysz lub dzielisz się swoimi przemyśleniami i opowieściami o dniu z najbliższymi, to naturalna forma szczęścia, w której wszyscy możemy uczestniczyć. Zainspirowani tym poglądem, oferują wybór spośród ponad 1500 różnych torebek fasoli stworzonych z myślą o nowoczesnych osobach, które poszukują nowych wzorów i niepowtarzalności w każdym szczególe. Dzięki szerokiej gamie kolorów, tkanin i modeli, nawet najbardziej wybredna osoba może znaleźć produkt tylko dla siebie.

Konfigurowalne fotele Pusku pusku Pusku pusku ma przyjemność być największym producentem woreczków z fasoli w Europie Północnej. staje się również znany na całym świecie! Są dumni, że na Łotwie, w Estonii, Niemczech, Finlandii, Szwecji i we Włoszech zwraca się szczególną uwagę na ich produkty. Pusku pusku zapewniają przyjemną obsługę klienta i gwarantują wysoką jakość produktów, bo kochają swoją pracę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek