PROVEX INDUSTRIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów

PROVEX INDUSTRIE

Producent: Provex Industrie

Z żyznej gleby różnych kultur, poprzez doświadczenie i ciągłe dążenie do wyjątkowych cech, rozwinęliśmy nasze myśli i pomysły, aby promować dobre samopoczucie podczas kąpieli. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w obróbce aluminium i materiałów syntetycznych poznaliśmy optymalne zalety tych materiałów. Dynamiczny, zmotywowany zespół stanowi podstawę naszej firmy, a ciągły rozwój produktów pozwala nam być międzynarodowym operatorem rynku. Dziś nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, zapewniając poprzez innowacyjność, wysokiej jakości materiały, odpowiednie wzornictwo i absolutną funkcjonalność, poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek