PROTEZIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PROTEZIONI

Producent: Protezioni

Protezioni od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań do powiększania, ochrony i oddzielania przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych w domach i lokalizacjach: „Vetrate Panoramiche” i „Vetrate Scorrevoli”, czyli odpowiednio składane i przesuwane szklane zasłony na balkony i tarasy , „Coperture mobili e fisse”, czyli przesuwne i stałe dachy, „Recinzioni” e „Barriere Paravento”, czyli ogrodzenia i parawany chroniące przed wiatrem odpowiednie do oddzielania ogrodów i wyznaczania przestrzeni zewnętrznych.

Jakość i innowacyjność, wydajność, design i zastosowania łatwe w użyciu wprowadzają produkty Protezioni na rynek.

Są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby klienta i zagwarantować wysokie standardy jakości. Firma gwarantuje sprawną obsługę przed- i posprzedażową.

Pasja i wysokie kompetencje charakteryzują tę włoską firmę, której siedziba znajduje się w Veglie, niedaleko Lecce we Włoszech.

Jej produkty sprawiają, że przestrzenie zewnętrzne są komfortowe

produkty Protezioni łączą w sobie funkcjonalność i design optymalizujący komfort w przestrzeniach zewnętrznych domów i lokalizacji.

Badania, selekcja i dbałość o szczegóły gwarantują naszą wysoką jakość. Wiele dostępnych możliwości instalacji sprawia, że nasze produkty można dostosowywać i dostosowywać do wszelkich potrzeb projektowych i architektonicznych.

Ktokolwiek wybierze jeden z produktów Protezioni, jest zaangażowany od samego początku w celu zrozumienia i wykrycia potrzeb mieszkaniowych, handlowych i strukturalnych. Po zatwierdzeniu planu projektu produkt zostanie wkrótce dostarczony i zainstalowany. W razie potrzeby usługa assistance gwarantuje szybką informację zwrotną tylko tak, jak może to zrobić włoska firma.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek