PROTEX DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PROTEX DESIGN

Producent: ProteX Design

Włoska firma ProteX Design dostarcza swoim klientom szeroką gamę wyselekcjonowanych, najwyższej jakości rozwiązań odpornych na wstrząsy (obudowy, wyściółki, okładziny ścienne i podłogi). Jej produkty są odpowiednie dla przestrzeni i sektorów, które wymagają dodatkowej ochrony w radzeniu sobie z różnymi codziennymi wymaganiami: sportem, szkołami, mieszkalnictwem, przemysłem, służbą zdrowia, hotelarstwem.

Najlepszą reklamą firmy są dotychczasowe wyniki i opinie od swoich licznych klientów na przestrzeni lat. Jakość i profesjonalizm stały się jego modus operandi, zawsze zwracając szczególną uwagę na stosowanie form, materiałów i technologii, które zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa i niezawodności.

ProteX posiada zespół profesjonalistów, który umożliwia jej oferowanie szerokiego zakresu usług: badań , projektowanie, rozwój, doradztwo, pomoc techniczna, bezpłatna inspekcja i montaż na miejscu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek