PROTEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

PROTEK

Producent: Protek

Założona w latach dziewięćdziesiątych firma Protek projektuje i produkuje ramy kieszeniowe do drzwi przesuwnych, okien i kilku innych systemów do przesuwnych szklanych lub drewnianych paneli drzwiowych.

W ciągu tych lat firma Protek ugruntowała swoją pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, dzięki wysokiej jakości produktom i opatentowane systemy.

Projekt i produkcja całkowicie made in Italy to nasza marka, oferujemy produkty innowacyjne i funkcjonalne, estetyczne (Bigfoot, Magic Box, Linear, Lifty System) oraz system jednominutowego montażu dzięki wbudowanemu- w komponentach.

Kreatywne wzornictwo, nowoczesna technologia, precyzja i innowacyjność pozwoliły naszej firmie na realizację projektów na miarę przy pomocy gamy produktów pod marką Protek.

Zobowiązujemy się dać satysfakcję projektantom, architektom i handlowcom poszukującym opcji do zamówienia aby zmaksymalizować i wykorzystać przestrzeń pomieszczenia, która w innym przypadku zostałaby stracona przy montażu zwykłych drzwi wahadłowych.

Protek… myśl ponad swoje oczekiwania!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek