PROSTORIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów

PROSTORIA

Producent: Prostoria

Prostoria to firma zajmująca się projektowaniem mebli z kulturą produkcyjną. Jej studio badawcze było placem zabaw dla ewolucji od rzemieślnictwa do wysoce uprzemysłowionej produkcji. W Prostoria wierzymy, że design jest głównym motorem tworzenia mebli, których jakość pozostaje najważniejsza. Dzięki tym wartościom nasza kolekcja obejmuje ikony designu, takie jak fotel Polygon i rozkładana sofa Revolve. Kierując się duchem poszukiwań, firma Prostoria odnowiła istotne elementy współczesnych wnętrz, od foteli, puf i sof modułowych i rozkładanych po hokery, krzesła i stoły we wszystkich rozmiarach.

Komfort jako wynik innowacyjności funkcji produktu Jako producent mebli tapicerowanych, Prostoria, bada również różne poziomy komfortu. Sofa Absent i rozkładany fotel Kontrapunkt to przykłady współczesnego zwieńczenia wiedzy Prostorii, projektowania opartego na badaniach naukowych i starannego kunsztu. Naszym celem było i jest tworzenie mebli, które dają poczucie komfortu ożywającego – komfortu będącego wynikiem innowacyjności funkcji produktu i jego wyrafinowanej formy. Nasz zespół projektantów, inżynierów i rzemieślników nieustannie doskonali innowacyjne rozwiązania produktowe i ich szczegółowe wykonanie. Dla nas cały proces to kwestia uczciwości i dumy z naszej pracy i dziedzictwa, które po sobie pozostawiamy.

Uwaga na materiały i lokalne spółdzielnie W procesie produkcyjnym wykorzystujemy przede wszystkim lokalne materiały, zwłaszcza lite drewno. Aby zapewnić kontrolę nad jakością produktów, Prostoria zintegrowała w swojej fabryce wszystkie segmenty produkcji mebli – R&D, szycie, nowoczesną stolarkę oraz produkcję elementów metalowych. Obecnie Prostoria eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów na 5 kontynentach, obejmując 890 ekskluzywnych punktów sprzedaży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek