PROJECT FOR BUILDING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PROJECT FOR BUILDING

Producent: Project For Building

PFB została zbudowana w 1995 roku w celu produkcji szkieletu stacjonarnego o nazwie „granchio”. Dzięki natychmiastowemu i ekscytującemu sukcesowi uzyskanemu dzięki temu produktowi, linia została powiększona do tego stopnia, że dzisiaj, dzięki „herkulesowi” i „superherkulesowi”, PFB jest w stanie zaspokoić różne wymagania (26 wysokości). W ciągu tych lat niezbędnych i nieuniknionych innowacji w budowaniu tradycyjnych systemów, PFB dało swój wkład realizując inne produkty jak: Granchio, Hercules, Drain Floor, Green Parking, Rapido, Drain floor, Safe-Roll, sKudo, Ecotegola, Rapido, Damper , Kotły, Olympus, Rec Floor, Damproll, Dampwall.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek