PROFIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów

PROFIM

Producent: Profim

Profim jest jednym z czołowych producentów siedzisk biurowych, oferującym fotele i krzesła obrotowe, krzesła gościnne oraz miękkie meble do siedzenia. Produkty są w zasadzie przeznaczone do biur, ale z powodzeniem można je stosować w biurach typu open space, poczekalniach, holach czy kawiarniach. Firma od 26 lat konsekwentnie się rozwija i doskonali swoje produkty pod kątem ergonomii, jakości i designu.

Projekt Profim to połączenie funkcjonalności i ergonomii z rozpoznawalną sylwetką. W ciągu 26 lat istnienia firma opracowała wiele autorskich projektów mebli oraz współpracowała z wieloma renomowanymi, międzynarodowymi projektantami.

Profim jako producent posiada unikalne zaplecze technologiczne i doświadczony zespół pracowników. Powyższe oznacza, że jakość jest nadzorowana na każdym etapie produkcji mebli i można tworzyć własne, autorskie podejścia projektowe i estetyczne. Przede wszystkim firma posiada własny dział metalowy, w którym dzięki w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej produkowane są stelaże meblowe z wyjątkową precyzją. Niepowtarzalną i różnorodną ofertę wykończeniową można stworzyć i zaoferować klientom dzięki pracom w chromowni działającej w technologii przyjaznej środowisku i ludziom – Chrom III oraz w lakierni proszkowej. Dzięki temu, że w zakładzie znajduje się wydział pianki wylewanej, firma jest w stanie wykonać elementy o precyzyjnie dobranych parametrach, co skutkuje osiągnięciem optymalnego komfortu każdego mebla. W szwalni nasze doświadczone szwaczki wykonują nawet najbardziej skomplikowane pokrowce. Montażyści zakładu odpowiadają za ostatni etap prac: wszystkie elementy są składane w całość i są wydawane z zakładu jako gotowe produkty do wykorzystania jako fotele, krzesła lub sofy.

Ponad 1900 pracowników pracuje dla Profim na lokal o łącznej pow. 50 000 m2 z siedzibą w Turku. Firma jako pierwszy polski producent krzeseł biurowych otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001. Takie operacje produkcyjne na dużą skalę wymagają również systemowego podejścia do kwestii ekologicznych. Gwarantuje to certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego na zgodność z normą ISO 14001. Nieustannie podejmowane są starania, aby zminimalizować negatywny wpływ zakładu na środowisko naturalne. Nie podjęto licznych działań wewnętrznych polegających na samodoskonaleniu się oraz promowaniu postaw proekologicznych wśród dostawców zakładu oraz w społeczności lokalnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek