PRISMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

PRISMA

Producent: Prisma

Założona w 1983 roku w San Polo di Piave w Treviso firma Prisma jest włoskim producentem na zamówienie dla profesjonalnych kuchni i rozwiązań gastronomicznych, wykonanych ze stali nierdzewnej AISI 304. Nasze projekty są przeznaczone do integracji ze środowiskami spożywczymi, zarówno w sektorze lądowym, jak i morskim, gwarantując perfekcyjne wykonanie wszystkich czynności i operacji wymaganych przez doskonałe kuchnie.

Szeroka oferta Prisma obejmuje rozwiązania dla hoteli i hotelarstwa. restauracje firmowe, profesjonalne kuchnie i lady barowe, zapewniające jakość każdego projektu.

Dzięki swojemu technicznemu i przemysłowemu know-how oraz 40-letniemu doświadczeniu, Prisma z powodzeniem zbudowała swoją markę na rynku międzynarodowym, ugruntowując swoją pozycję jako punkt referencji w sektorze kuchni przemysłowych i promowaniu poprzez swoje produkty nowej kultury i nowego profesjonalizmu w gastronomii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek