PRIMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PRIMA

Producent: Prima

PRIMA została stworzona ze szczególnym celem oferowania produktów tekstylnych na wysokim poziomie profesjonalistom z branży meblarskiej i kontraktowej we Włoszech i na świecie.

Założona na początku 2016 roku, posiada portfolio stale rozszerzających się artykułów tekstylnych, które są w stanie sprostać najbardziej wyśrubowane standardy wyznaczane przez branżę kontraktową, dążąc do stania się punktem odniesienia dla projektantów mebli tapicerowanych, wykonawców i wnętrz dla ich projektów meblowych.

Pasją PRIMY jest świat kontraktu i tkanin o treści technicznej. Tym samym oferta skupia się na dwóch głównych kierunkach: Tkaniny OUTDOOR oraz Tkaniny OGNIOODPORNE.

Spojrzenie w przyszłość, innowacyjność i nowe trendy rynkowe: to główne wytyczne firmy PRIMA, która oferuje modne kolekcje, wzbogacone o wysokiej jakości tkaniny zgodne zgodnie z wymogami Umowy.

Chcemy być Twoimi partnerami, aby sprostać Twoim potrzebom tkanin.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek