PRESOTTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

PRESOTTO

Producent: Presotto

W pełni wykorzystując ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości mebli przemysłowych do rękodzieła z marką, której celem jest osiągnięcie najwyższego standardu produkcji Made in Italy w sektorze meblarskim. Są to pierwsze kroki, aby ponownie uruchomić Presotto Industrie mobili Spa, firmę z siedzibą w Brugnera (PN), która została doceniona we Włoszech i na całym świecie od 1948 roku, lider w dzielnicy meblowej w Livenza i czeka na wymagające doświadczenie wzrost w celu zdobycia nowych udziałów w rynku. Firma Presotto Industrie mobile Spa, obecna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Belgii, a nawet na bardzo dynamicznych rynkach, takich jak USA i Rosja, planuje ważne inwestycje w celu konsolidacji swojej marki.

„Nasi klienci – deklaruje Luciano Biscontin, prezes firmy – równomiernie rozmieszczony we Włoszech i za granicą, zawsze wyrażał wielkie uznanie dla jakości naszych produktów. Jesteśmy głęboko przekonani, że piękno i styl Made in Italy są niezbywalnymi zasobami do potwierdzania i poszerzania wyników uzyskanych w przeszłości. Przygotowujemy dobrze skonstruowaną strategię marketingową, która skonsoliduje uwagę opinii publicznej i operatorów na wartości naszej marki”.

Luciano Biscontin, siła napędowa Presotto, przekazał swoją miłość do mebli swoim dzieciom, które teraz pracują w firmie z wielką pasją i oddaniem wraz z wysoko wykwalifikowanymi menedżerami najwyższego szczebla. Razem przyczyniają się do sukcesu tego rodzinnego koncernu, każdy w swoim własnym obszarze kompetencji.

Presotto jest synonimem solidności i niezawodności oraz umiejętności idealnego łączenia kultury pracy i technologii w celu codziennego osiągania innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań. Autentyczny i funkcjonalny projekt Presotto rodzi się i rozwija w Centrum Badawczo-Rozwojowym, jednym z najnowocześniejszych i najbardziej wyrafinowanych we Włoszech, gdzie wszystkie produkty są projektowane. Jest to specjalny, specjalnie zaprojektowany obszar składający się z dużych przestrzeni, w których kształtują się „koncepcje życia” Presotto. Przestrzenie te są prawdziwymi warsztatami, w których produkowane i testowane są modele numer 0.

Presotto jest również jedną z pierwszych firm w sektorze, które przyjęły zasady szczupłej produkcji mające na celu zminimalizowanie odpadów do stopnia ich anulowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek